كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
خط تیره، آیلین

خط تیره، آیلین

نویسنده: ماه منیر کهباسی
ناشر: ققنوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

عکس را از روی میز برمی دارم. «حتما تفاهم نداشتید» «داشتیم، خیلی خوب، پنجاه پنجاه.» می گویم:«تو به این می گی خوب؟» پیراهن عنابی را که غنچه های گل سرخ با ساقه های باریک سبز روشن دارد، باز نمی کند.

همان طور تا کرده می گذارد روی پای فرانک. چمدان را به هم ریخته. می گوید:«اگر کاملاً با کسی تفاهم داشته باشی، یعنی دیوانه ای یا عقب افتاده یا این که سرت بدجوری کلاه رفته. حالا تو کدامش هستی؟» انسان های دیگرگون شده با زمان و عشق هایشان، انسان های جا مانده از زمان و عشق هایشان، انسان های پیش افتاده از زمان و عشق هایشان، انسان های... و که می داند کدام راه از این هزار راه تودرتو ختم به افسوس نیست. خط تیره آیلین جذاب و ژرف، مجالی است برای دیدن دیگر باره خود، دیگری و ما.

رمان خط تیر آیلین با میهمانی دوره‌ای زن‌ها شروع می‌شود. ریخت و پاش و سر و صدای میهمانی به سکوت و خلوت مهرانگیز می‌رسد.
شکست عشقی فرانک ــ خواهر مهرانگیز ــ گره اصلی نیست ولی محور پنهان این رمان است. گره اصلی داستان با آمدن آیلین شکل می‌گیرد.

صمیمت همسر مهرانگیز با آیلین، روابط آن‌ها را سردتر می‌کند تا اینکه فردین به ایران برمی‌گردد و... . انسان‌های دیگرگون شده با زمان و عشق‌هایشان، انسان‌های جامانده از زمان و عشق‌هایشان. انسان‌های پیش افتاده از زمان و عشق‌هایشان، انسان‌های .... و که می‌داند کدام راه از این هزار راه تو در تو ختم به افسوس نیست.

این کتاب جذاب و ژرف ، مجالی است برای دیدن دیگر باره خود، دیگر و ما.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خط تیره، آیلین

  • ناشر: ققنوس
  • کد کتاب: 94922 - 33/3
  • موجودی: در انبار
  • 85,000ریال
  • 72,000ریال

برچسب ها: ماه منیر کهباسی, داستان های فارسی, کتاب خط تیره، آیلین