منو
سبد خرید

خط ارغوانی

خط ارغوانی
درحال حاضر موجود نمی باشد
خط ارغوانی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 138153 - 56/1
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 63 = 70
0 ریال

خط ارغوانی

نویسنده: شاپور آرین نژاد
ناشر: دنیای کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 227
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ : 1

 کمیاب - کیفیت : نو

 

مروری بر کتاب 

اینک ساعت شش و چهل و پنج دقیقه است که "اس سکس" مسافرت طولانی خود را به مقصدی که بعدها از طرف مقامات دریایی انگلستان تعیین خواهد شد و تلگراف آن در دماغه امید به اطلاع ما خواهد رسید آغاز کرده و من فرصتی یافته ام که به نوشتن این چند سطر بپردازم....

رکن الدین آرین نژاد" متخلص به شاپور آرین نژاد(متولد سال ۱۳۰۳) معروف‌ترین پاورقی‌نویس دههٔ ۳۰ شمسی.او کارگر چاپخانه بود و با نثری احساساتی برای مجلات عامه‌پسند داستان‌های شورانگیز تاریخی- عشقی می‌نوشت. شاپور آرین نژاد همواره به نگارش داستانهای مسلسل، کوتاه، نوول، فانتازی، رپرتاژ و مقالات متنوع در جراید مشغول بود، و بعلت اشتیاق به نگارش، مشاغل اداری را رها و بطور حرفه ای به نویسندگی روی اورد.

کتاب ده مرد رشید این نویسنده بزرگ از شاهکارهای ادبی اوست که حقی عظیم بر گردن تاریخ باستان ایران دارد و در احیاء غرور ملی و افتخارات گذشته و نقاشی صفات و روحیات پارسیان قدیم سهم عمده و موثرو بسزایی داشته است.قلم شیوا و ابتکار نویسنده در زنده کردن عظمت ایران کهن و آشنا ساختن نسل جوان با افتخارات گذشته تاریخی مطلبی است که از هر جهت شایسته تقدیر و تجلیل است .اغراق نمی‌باشد، سبک نوشتاری این نویسنده بزرگ بمشابه الکساندر دوما میباشد.

از این نویسنده ده ها جلد کتاب وتعداد بیشماری نوول و داستانهای کوتاه از سال ۱۳۲۰ لغایت ۱۳۴۶ بچاپ رسید ه است.شاپور آرین نژاد در سال ۱۳۴۶ بعلت بیماری در عنفوان جوانی چشم از جهان فرو بست و در امامزاده عبداله شهر ری بخاک سپرده شد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات