كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
خستگی جنسی

خستگی جنسی

نویسنده: محمدرضا تقدمی - مهرداد ربانی - محسن سنایی
ناشر: کتابدرمانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 160
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 ~ 1381 - دوره چاپ: 19 

 

مروری بر کتاب 

خستگی جنسی از پدیده های شایع در روابط زنا شویی محسوب می شود . این پدیده، به ویژه با دور شدن انسان از زندگی طبیعی و رویاروی با پیچیدگی ها و دشواریهای زندگی بشر کنونی شایع تر گشته است.پژوهشها نشان می دهد که عمر جنسی برخی همسران بسیار کوتاه است یا اندک اندک رنگ می بازد. در نتیجه زوجین روابط زنا شویی را خسته کننده ، ملال انگیز و کسالت بار می یابند و آن را وظیفه ای دشوار و تکراری می پندارند و گاه حتی ادامه آن را ناممکن می شمارند.

در بیشتر موارد پدیده های اطراف ما در مناسبات جنسی تاثیر می گذارند. شادی و اندوه، پیروزی و شکست، محرومیت یا بر خورداری و نیز وضعیت اجتماعی روابط فامیلی تغذیه و بهداشت آب و هوا و بسیاری از پدیده های دیگر از عوامل تشدید یا تضعیف کننده نیروی جنسی به شمار می آیند.

ولی موارد گفته شده را می توان تا اندازه زیاد زیر کنترل در آورده و بر آن مسلط شد...

برخی از مردان بر این باورندکه با ازدواج مجدد و نو کردن همسر میتوانند،رنگ و لعاب بیشتری به روابط جنسی خویش ببخشند،بعضی دیگر نیز به زندگی زناشویی خود ادامه میدهند ولی به آن وفادار نیستند.چرا زن و شوهر نسبت به تحریک و تهییج یکدیگر رقبتی نشان نمیدهند و یا منفعل رفتار میکنند در صورتی که انسان میتواند بدون تعویض شریک جنسی (زن و شوهر) با همسر خود تا آخر عمر به ارضای کامل جنسی دست یاید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خستگی جنسی

  • 119,000ریال
  • 95,000ریال

برچسب ها: محمدرضا تقدمی, مهرداد ربان, محسن سنایی, روانشناسی جنسی, اختلالات جنسی, روانشناسی خانواده, زناشویی, غریزه جنسی, کتاب خستگی جنسی