كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
خرد تغذیه

خرد تغذیه

نویسنده: سونیا قائمی هاشمی
مترجم: نفیسه معتکف
ناشر: بهروزان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 413
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 2

مروری بر کتاب 

رژیم غذایی خود را مکرر تغییر داده‌اید ولی نتیجه‌ای نداشته است؟ اگر فشار و استرس رژیم‌های مختلف و رنج گرسنگی مادام شما را آزرده است، پیشنهاد می‌کنیم کتاب دکتر سونیا قائمی هاشمی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی بخوانید.

بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند، به دنبال رژیم‌های مختلف لاغری هستند، اما اغلب یا نتیجه مطلوبی به دست نمی‌آورند یا نمی‌توانند مدتی طولانی وزن به دست آمده را حفظ کنند. مشکل اساسی وقتی آغاز می‌شود که رژیم‌های سنگین آنها را خسته و بی‌رمق کرده است.

این خستگی باعث می‌شود تلاش برای کاهش وزن را نیمه‌کاره رها کرده یا به دلیل گرسنگی‌های مداوم اشتهایی مضاعف پیدا کنند. براستی رژیم غذایی درست چه نوع رژیمی است و چرا اغلب کسانی که رژیم می‌گیرند انسان‌های خوشحال و سر زنده‌ای نیستند؟ آیا رژیمی وجود دارد استرس و سختی نداشته باشد و در پایان و با به دست آوردن وزن ایده‌آل، بتوان سال‌ها همان وزن را نگاه داشت؟

دکتر سونیا قائمی‌هاشمی، متخصص تغذیه ورژِیم درمانی و مدرس دانشگاه جان‌اف‌کندی و دارنده مدرک بین‌المللی ورزش چی گانگ، روش‌های راحت‌تر و به روزتری پیشنهاد می‌کند...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خرد تغذیه

  • ناشر: بهروزان
  • کد کتاب: 57099 - 108/7
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: سونیا قائمی هاشمی, نفیسه معتکف, تغذیه, رژیم غذایی, لاغری, سلامت, کتاب خرد تغذیه