كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
خداشناسی از ابراهیم تاکنون ، دین یهود ، مسیحیت و اسلام

خداشناسی از ابراهیم تاکنون ؛ دین یهود ، مسیحیت و اسلام

نویسنده: کرن ارمسترانگ
مترجم: محسن سپهر
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 502
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار:  1385 - دوره چاپ: 4

کیفیت : نو ؛ گوشه جلد کتاب زدگی کوچکی دارد

 

مروری بر کتاب

بچه که بودم اعتقادات دینی پروپا قرصی داشتم ولی به خدا ایمان چندانی نداشتم. فرق است میان اعتقاد به قضایایی چند و ایمان که ما را وا می‌دارد خود را با دل و جان به آن قضیه‌ها بسپاریم. من بی شک وجود خدا را باور داشتم، همچنین وجود مسیح در عشاء ربانی، تأثیر نان و شراب مقدس، امکان دچار آمدن به لعنت ابدی و واقعیت برزخ را. اما، راستش، باور به این عقاید دینی، که از ماهیت واقعیت غایی سخن می‌گفتند چندان اطمینانی به من نمی‌دادند که زندگی بر روی زمین خوب و یا با معنی باشد در کودکی مذهب کاتولیک برایم ترسناک بود من نیز چون استیفن در تصویر یک هنرمند در جوانی، اثر جیمز جویس، از مواعظ مربوط به آتش دوزخ سهمی داشتم و به آنها گوش می‌سپردم...

نویسنده این کتاب از برجسته ترین صاحبنظران دین در جهان انگلیس زبان است و این کتاب او که برایش شهرت جهانی بسیاری به همراه آورد به بیش از شانزده زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است و برخی از کتابهای دیگر او نیز با اقبالی همین سان چشمگیر مواجه بوده است.

او گرچه خود مسیحی و مدتی راهبه بوده است. اما رویهمرفته می کوشد صرفا به صورت یک پژوهشگر به دین ها بنگرد و وجوه اشتراک و افتراق ادیان را به گونه ای محققانه آشکار سازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خداشناسی از ابراهیم تاکنون ، دین یهود ، مسیحیت و اسلام

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 113612 - 89/6
  • موجودی: در انبار
  • 895,000ریال
  • 750,000ریال

برچسب ها: کرن ارمسترانگ, محسن سپهر, خداشناسی, فلسفه دین, اسلام, مسیحیت, یهود, تاریخ ادیان, ادیان ابراهیمی, جامعه شناسی دین, کتاب خداشناسی از ابراهیم تاکنون ؛ دین یهود ، مسیحیت و اسلام