كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
خاکی و آسمانی ؛ دو جلدی

خاکی و آسمانی

نویسنده: دوید وایس
مترجم: علی اصغر بهرام بیگی
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1110
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1388 ~ 1369 - دوره چاپ: 5


مروری بر کتاب 

سرگذشت ولفگانگ آمادئوس موزار

کتاب ، به بیان زندگی پر فراز و نشیب و سرشار از ماجرا و مبارزه ی این موسیقیدان بزرگ به همراه پیروزی ها و شکست های او در قالب یک رمان تاریخی می پردازد.

...کنتس لو تزوف از معاشرت با ولفگانگ محفوظ بود و به او می گفت پس از بازگشت از پاریس، در رقص مهارت چشمگیری یافته است، ولی ولفگانگ دیگر از این تحسین چندان خوشش نمی آمد.

ابراز تمایل کنتس برای این که در همه مهمانی ها حتی در جشن های درباری، ولفگناگ را به عنوان حریف میدان رقص با خود همراه ببرد، از جهتی افتخار و موهبتی محسوب می شد ولی کنتس دیگر سال خورده شده بود و هم سن مادام دی پی نه به نظر می آمد، بدون این که از هوشمندی و ظرافت فکری وی برخوردار باشد....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خاکی و آسمانی ؛ دو جلدی

  • ناشر: مروارید
  • کد کتاب: 103600 - 7/4
  • موجودی: در انبار
  • 900,000ریال
  • 650,000ریال

برچسب ها: دوید وایس, علی اصغر بهرام بیگی, موتسارت, داستان های انگلیسی, موسیقی, تاریخ موسیقی, داستان های تاریخی, رمان تاریخی, کتاب خاکی و آسمانی