کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
خانواده در قرن ۲۱ و جنگ نرم

خانواده در قرن ۲۱ و جنگ نرم

نویسنده: محمد عبداللهی
ناشر: ستوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 180
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

تحلیلی بر سبک زندگی و تاثیر جنگ نرم بر خانواده ها...

کتاب ؛تلاشی برای شناخت چیستی و چگونگی شکل‌گیری، هدف‌ها، ویژگی‌ها و ابعاد جنگ نرم در حوزه خانواده است و به بررسی جایگاه خانواده در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد.

طراحان جنگ نرم روی مرکز جریانات تمرکز می‌کنند و آخرین تأکید مقام معظم رهبری ارتقاء بصیرت بانوان بعنوان مرکزیت خانواده‌ها بوده است.به طور قطع افزایش شناخت و آگاهی مراکز راهبردی و بانوان منجر به افزایش بصیرت، انسجام و هم‌افزایی در مواجهه با این بعد جنگ‌نرم خواهد بود.

بطور کلی موضوع این کتاب، بررسی جایگاه خانواده در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران است. اثر حاضر، با توجه به این که خانواده قوی‌ترین سنگر در برابر هجوم‌ها و آسیب‌های فرهنگی بوده و از این رو از اهداف اصلی برنامه‌ریزان جنگ نرم به شمار می‌رود و با هدف بازشناسی دامنه و سطح این نوع جنگ و مبانی و ابعاد آن در راستای پیشگیری از معضل هم پاشیدن فرهنگی و اعتقادی خانواده‌ها در ایران تدوین شده است.

فهرست

بخش نخست کتاب، جایگاه و اهمیت خانواده از دیدگاه اسلام بررسی شده است

بخش دوم ؛ اهداف جنگ نرم در خانواده مورد مطالعه قرار گرفته است

بخش‌های سوم و چهارم کتاب، ساز و کارهای جنگ نرم و ابزارهای آن در حوزه خانواده شرح داده شده و در بخش پایانی راهکارهایی در جهت مقابله با مقوله مورد بحث ارائه گردیده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خانواده در قرن ۲۱ و جنگ نرم

  • ناشر: ستوس
  • کد کتاب: 7543
  • موجودی: در انبار
  • 90,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: محمد عبداللهی, جامعه شناسی خانواده, جامعه شناسی جنگ, جنگ رسانه ای, کتاب خانواده در قرن ۲۱ و جنگ نرم