كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
خانه ای که در آن بزرگ شدیم

خانه ای که در آن بزرگ شدیم


مروی بر کتاب

«خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» قصه‌ قید و بندهای روابط خانوادگی است و نشان دادن اینکه وقتی انسان‌ها چالش‌های همیشگی کنار هم بودن در یک خانواده را تاب نمی‌آورند ، چگونه از هم دور می‌شوند و به ورطه‌ی سقوط می‌افتند.

به قول منتقدان ، این رمان داستانی شگفت‌انگیز ، قوی و تاثیرگذار دارد که یک خانواده‌ی عادی و در عین حال فوق‌العاده را روایت می‌کند.

خانم «جوجو مویز» نویسنده‌ی معروف رمان «من پیش از تو»   و «پس از تو» و «هنوز هم من» درباره‌ی «لورلی» (شخصیت اصلی این رمان) می‌گوید: او یکی از سرسخت‌ترین و پیچیده‌ترین شخصیت‌هایی است که در این سال‌ها خوانده‌ام.

خانم «لیزا جول» متولد ۱۹۶۸ در لندن، از محبوب‌ترین نویسنده‌های انگلیسی است. مهم‌ترین اتفاق زندگی‌اش زمانی رخ داد که با یکی از دوستانش شرط کرد اگر بتواند یک رمان بنویسد او را به شام در رستوران موردعلاقه‌اش مهمان کند. این آغازی بود بر نوشته شدن نخستین رمانش که در سال ۱۹۹۹ یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های سال شد. آخرین رمان خانم جول، رمان «خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز ، یواِس‌ای تودی و وال‌استریت ژورنال بوده است. این نویسنده همچنین در سال ۲۰۰۸ برنده جایزه ملیسا ناتان شده است.  

پدیدآوردنده
نویسندهلیزا جول
مترجمعلی شاهمرادی
ناشرآموت
وضعیت کتاب
وضع ظاهرینو
مشخصات
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه448
اندازه و نوعرقعی
سال انتشار1398
دوره چاپ2

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خانه ای که در آن بزرگ شدیم

  • ناشر: آموت
  • کد کتاب: 73330
  • موجودی: در انبار
  • 410,000ریال
  • 365,000ریال

برچسب ها: لیزا جول, علی شاهمرادی, داستان های انگلیسی, کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم