کتاب خانه ای در ساحل فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات اکباتان

خانه ای در ساحل

نویسنده: دافنه دوموریه
مترجم: مهدی افشار
ناشر: اکباتان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 518
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1365 - دوره چاپ: 2

 کیفیت : عالی

مروری بر کتاب

داستان از جایی آغاز می شود که شخصی به نام دیک در تعطیلات تابستانی خود برای همکاری با دوستش که یک بیوفیزسیت مبتکر است اقدام به خوردن یک نوع داروی گیاهی می کند و با خوردن آن پای به دنیای پر رمز و راز ششصد سال پیش می گذارد .سیر طبیعی داستان با وسوسه های متوالی برای خوردن این دارو و پا گذاشتن به دنیای شگفت انگیز گذشته گان و ترس دائمی از ایجاد عوارض این دارو و تحقیقات دیک در مورد اشخاصی که دیده و اطلاعاتی که کسب کرده است ، سپری می شود و به طور کلی تا قسمتی از داستان روندی عادی طی می شود.

... گذر در ابعاد زمان همواره یکی از بزرگترین آرزوها و خواست های بشر بوده است که در اشکال مختلف و شیوه های گوناگون تجلی و نمود کرده است . 
خلق داستان های تخیلی از گونه پرواز به کرات دیگر و یا سفر به اعماق زمین و یا حرکت در اعماق آب های تیره ی اقیانوس ها را نخست با ژول ورن نویسنده ی بزرگ فرانسوی در اواخر قرن نوزدهم بنیاد نهاد و همان تخیلات دست نایافتنی آن روز ژول ورن در دنیای تکنولوژیک ما شکل حقیقت به خود گرفت و چه بسا که همان تخیلات زیربنای تفکرات علمی گردید و زمینه ساز سفر به کره ی ماه با اختراع زیردریایی های غول پیکر و نظایر آن شده باشد و دور نیست که انسان های دنیای تفکر به دیگر تخیلات ژول ورن جامع عمل بپوشانند .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خانه ای در ساحل

  • ناشر: اکباتان
  • کد کتاب: 77037 - 87/2
  • موجودی: در انبار
  • 180,000ریال

برچسب ها: دافنه دوموریه, مهدی افشار, داستان های انگلیسی, کتاب خانه ای در ساحل