خانه ای بر شن و مه ؛ متن کامل

خانه ای بر شن و مه 

نویسنده: آندره دو باس
مترجم: اکرم اسکندرفر
ناشر: فرخ نگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 702
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1

کیفیت: در حد نو

 

مروری بر کتاب

این داستان روایت زندگی شخصیتی است به نام "سرهنگ بهرانی" که پس از پیروزی انقلاب اسلامی همراه خانواده‌اش به امریکا مهاجرت می‌کند. او در آن جا روزگار سختی را می‌گذراند و برای امرار معاش تن به کارهای حقیر می‌سپارد. بهرانی روزی در روزنامه آگهی حراج خانه‌ای را می‌بیند و در صد بر می‌آید با پس‌انداز این سال‌ها ملک را بخرد اولین کار را انجام می‌دهد.اما خانه متعلق به زن جوانی است که از همسرش جدا شده و به علت عدم پرداخت مالیات ماموران بانک، خانه را به فروش گذاشته‌اند زن جوان با گرفتن وکیل می‌خواهد خانه را پس بگیرد و......

در این رمان جذاب و مسحور کننده سه انسان ، شکستنی و در ضمن مصمم ، در بحرانی که هر لحظه ابعاد جدیدی به خود می گیرد و درگیر می شوند . سرهنگ بهرانی، که زمانی در ایران مردی ثروتمند بوده، حالا در سرزمینی بیگانه برای حفظ شئون خانواده اش از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کند.

کتی نیکولو، زن جوان مسئله داری است که خانه اش تنها دارو ندار اوست و به هر قیمت که شده می خواهد آن را از دست ندهد.کلانتر لستر بوردون ، مرد متاهلی است که اسیر عشق کتی می شود، می خواغهد معشوقه اش را برای دستیابی به عدالت یاری دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خانه ای بر شن و مه ؛ متن کامل

  • ناشر: فرخ نگار
  • کد کتاب: 94660 - 85/3
  • موجودی: در انبار
  • 280,000ریال

برچسب ها: آندره دوبو, اکرم اسکندرفر, داستان های امریکایی, ادبیات مهاجرت, کتاب خانه ای بر شن و مه