خانه ارواح

خانه ارواح

نویسنده: ایزابل آلنده
مترجم: حشمت کامرانی
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 520
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 3

کمیاب  - کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

آن شب فکر می کردم که دیگر هیچ نیرویی برای دوباره عاشق شدن ندارم و هرگز لب به خنده نخواهم گشود و دنبال هیچ سودایی نخواهم رفت اما هرگز خیلی زیاد است . این را در زندگی طولانی ام بارها آموخته ام .

باراباس از دریا پیش ما آمد؛ این را کلارای کوچک با خط ظریف و زیبایش نوشت. کلارا عادت داشت مطالب مهم را یادداشت کند و بعدها هم که لال شد تمام جزئیات را می نوشت و هرگز گمان نمی کرد پنجاه سال بعد من برای بازسازی گذشته و غلبه بر وحشت های خودم از آنها استفاده کنم.
باراباس در یک روز پنجشنبه مقدس رسید. آن را در قفسی محقر انداخته بودند و سر تا پا غرق در نجاست و ادارار خود بود و نگاه سرگشته یک زندانی درمانده و کاملاً بی پناه را داشت....

کتاب بیانگر سرنوشت سه نسل از یک خانواده و عادات عجیب و غریب اونهاست . عشق ، نفرت ، ازدواج ، انتقام و .... همه اتفاقات زندگی اعضای مختلف خاندان را تصویر می کنه فرد اخر این خانواده زندگی همه این عزیزانی که فوت کرده اند اما روحشان در خانه وجود دارد را می نگارد تا برای همیشه ریشه های خود را حفظ کند...

نویسنده در نوشتن این داستان از خاطرات خود و خاندانش بهره فراوان برده است. چنانچه قبل یا بعد از خواندن این کتاب به زندگینامه این نویسنده مراجعه کنید این موضوع مشخص‌تر خواهد شد. ایزابل نویسنده پرکار و خوش‌اقبالی است، آثار او به 35 زبان ترجمه و بیش از 60 میلیون نسخه از آن‌ها در سراسر دنیا به فروش رفته است. از این نویسنده دو کتاب در لیست 1001 کتابی که قبل از مرگ می‌بایست خواند حضور دارد که یکی از آنها همین کتاب است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خانه ارواح

  • ناشر: قطره
  • کد کتاب: 88251 - 102/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ایزابل آلنده, حشمت کامرانی, داستان های شیلیایی, داستان های آمریکای جنوبی, داستان های کلاسیک, کتاب خانه ارواح