منو
سبد خرید

خانم کوچولو و آقا آنتون

خانم کوچولو و آقا آنتون
موجود نمی باشد
خانم کوچولو و آقا آنتون
0 ریال
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • مدل: 87168 - 23/6
  • وزن: 0.30kg
  • UPC: 40

خانم کوچولو و آقا آنتون

نویسنده: اریش کستنر
مترجم: طوبی حاتم
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 170
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1354 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : نو


مروری بر کتاب

مصور، نقاشی ؛سیاه و سفید

منظور از انتشار این مجموعه این است که عده ای آثار شیرین و سودمند در دسترس دانش آموزان و جوانان قرار گیرد.

تا کنون کوشش شایسته ای در فراهم ساختن خواندنیهای سومند و خوش آیند برای این دسته از خوانندگان به کار نرفته و جوانانی که مشتاق خواندن و آموختن اند کتابهای مناسبی که هم وقت آنها را خوش کند و هم ذوق و اندیشه آنان را نیرو بخشد در دسترس خود نمی یابند.

 

با انتشار این رشته کتابها امید می رود گامی در راه این مقصود برداشته شود. کوشش خواهد شد تا در ضمن این مجموعه ، برگزیده حکایات و داستانهایی که در کشورهای غربی برای جوانان و نوجوانان و مناسب حال آنان نوشته شده و همچنین خلاصه بعضی از آثار ادبی مهم عالم به زبانی ساده و روشن چنانکه در خور خوانندگان جوان باشد انتشار بیابد.

امید است با انتشار این مجموعه گامی در راه این مقصود برداشته شود و داستانها و افسانه های کهن و نو که سرمشق دلیری و پرهیزگاری و عواطف انسانی است ، انتشار یابد و مورد استفاده دوستداران ادب و فرهنگ ملل جهان واقع گردد.

خانم و آقاى پوگه همیشه به شب‏نشینى مى روند. آنها دخترشان خانم کوچولو را به پرستارى به نام آندا سپرده اند. آندا زیر فشار نامزدش، خانم کوچولو را به گدایى مى برد.

در یک گشت شبانه، پسرى فقیر به نام آقا آنتون با خانم کوچولو آشنا می شود. او به دستگیرى آندا و نامزدش کمک می کند. خانم و آقاى پوگه، آقا آنتون و مادرش را به خانه ‏ی خود می آورند.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب