كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
خام خواری

خام خواری

نویسنده: آرشاویر درآوانسیان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 228
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

پخت و پز عامل اصلی کلیه بیماریهاست.
خام خواری بزرگترین کشف بشر در تاریخ و...
برای انسان دیگر بیماری وجود ندارد.
بیماری ها در نتیجه مصرف غذای پخته و سایر مواد مرده و شیمیایی به وجود می آیند.
با اجتناب از مواد مرده همه بیماری ها چه سبک و چه سنگین یکباره ناپدید می گردند.
یگانه غذایی که از طرف طبیعت برای انسان تعیین شده فقط غذای زنده نباتی می باشد. 

آغاز یک انقلاب بزرگ در علم تغذیه زنده‌‌خواری، نه مرده‌خواری مرگ بر «پخت و پز»! غذای بی‌جان یعنی بیماری و مرگ، غذای جان‌دار یعنی سلامتی کامل و طول عمر. پخت و پز کلیه مواد حیاتی را که بدن انسان احتیاج دارد در غذای طبیعی می‌سوزاند و آن را به یک ماده سمی و بیماری‌زا تبدیل می‌نماید. میل برای غذای مرده گرسنگی حقیقی نیست بلکه اشتهای کاذب است که یک معتاد برای مواد سمی احساس می‌کند. با ختم مرده‌خواری یک عصر وحشتناک به پایان می‌رسد. با آغاز زنده خواری یک عصر مبارک شروع می‌شود. در عصر مرده‌خواری هیچ کس به پیری طبیعی نمی‌رسد، همه در نتیجه بیماری‌ها تلف می‌شوند.

در عصر زنده‌خواری هیچ کس در نتیجه بیماری نخواهد مرد، همه به پیری خواهند رسید و این پیری کی می‌رسد؟ ۲۰۰ یا ۳۰۰ سال بعد؟ هیچ کس نمی‌داند، زیرا نمونه آن هنوز دیده نشده. دیوانگان خطرناک و دشمنان بشریت هستند آن کسانی که مردم را با خطر افسانه‌ای «کمبود مواد غذایی» و «ازدیاد جمعیت» می‌ترسانند. در این دنیا کمبود مواد غذایی وجود ندارد، مردم «متمدن» هشتاد درصد غذای طبیعی را با آتش نابود می‌کنند. اگر فقط غلات و حبوبات موجود به صورت خام مصرف شود هشتاد درصد آن اضافه می‌آید که باید به دور ریخته شود. این است حقیقت امر.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خام خواری

  • کد کتاب: 93267 - 22/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: آرشاویر درآوانسیان, تغذیه, خام خواری, گیاهخواری, کتاب های نایاب, کتاب خام خواری