منو
سبد خرید

خاطرات پس از مرگ براس کوباس

خاطرات پس از مرگ براس کوباس
-16 %
خاطرات پس از مرگ براس کوباس
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143273 - 119/3
  • وزن: 0.30kg
630,000 ریال
750,000 ریال

خاطرات پس از مرگ براس کوباس

نویسنده: ماشادود آسیس
مترجم: عبدالله کوثری
ناشر: مروارید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 296
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 4

کیفیت : نو ؛ صفحه اول تاریخ دارد

 

مروری بر کتاب

سرگذشتی خواندنی و پرماجرا که از زبان نویسنده ای مرده بیان شده است، مردی که پس از مرگ به مرور خاطرات زندگانی اش می پردازد و از احساسات، دل خوشی ها، دردها و لحظاتی که سپری کرده است می گوید. نوشته ای ساده، روان و آمیخته با طنز که زندگی یک انسان را به نمایش می گذارد، انسانی که نماینده ایست از تمام بشریت با آمال ها، آرزوها، ترس ها و تمام ویژگی های آدمی.

« من نویسنده ای فقید هستم اما نه به معنای آدمی که چیزی نوشته و حالا مرده، بلکه به معنای آدمی که مرده و حالا دارد می نویسد.» 

ماشادود آسیس با این تمهید هشیارانه و بی مانند ، راوی این زندگی را آزاد می گذارد تا فارغ از همه دغه غه های آدمی زنده، زندگی خود را روایت کند و روایت این زندگی فرصتی می شود تا نویسنده تیزبین و متفکر با زبانی آمیخته به طنزی شکاکانه زیر و بم وجود آدمی، عواطف و هیجانات ،بلند پروازیها و شکست ها و پیروزیهای او را از کودکی تا دم مرگ پیش روی ما بگذارد و پرسش هایی ناگزیر را در ذهن مان بیدار کند.

خاطرات پس از مرگ، بعد از انتشار به زبان انگلیسی در شمار صد رمان بزرگ جهان جای گرفت و نویسنده آن امروز بزرگترین نویسنده امریکای لاتین در قرن نوزدهم و به عقیده برخی منتقدان، مثل سوزان سونتاگ، بزرگترین نویسنده این قاره در دو قرن اخیر به شمار می رود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات