کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
خاتمیت از دیدگاه عقل و قرآن

خاتمیت از دیدگاه عقل و قرآن

نویسنده: آیت الله جعفر سبحانی - رضا استادی
ناشر: دارالکتب الاسلامیه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 262
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1353 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

...منکران خاتمیت چنین برداشت کرده‌اند که صاحبان ادیان پیشین نجات خواهند یافت، حتی اگر به رسالت پیامبر ایمان نیاورند و به احکام و شریعت وی گردن ننهند، ولی به خدا و قیامت ایمان داشته و عمل صالح انجام دهند و به این ترتیب عمومیت دعوت پیامبر خدشه‌ دار می‌شود.

در جوامع حدیثی شیعی و اهل سنّت ، احادیث نبوی و نیز احادیث منقول از امامان معصوم علیهمالسلام درباره خاتمیت بسیار است.آموزه خاتمیت در فرهنگ اسلامی جایگاه و اهمیت جدّی دارد، تا جایی که پذیرش آن از ضروریات آیین اسلام شمرده شده است.

در بسیاری از دعاهای مأثور از ائمه اطهار علیهمالسلام، بر خاتمیت رسول اکرم گواهی داده شده است؛در بسیاری از احادیث نیز، بر خاتمیت پیامبر اکرم تأکید شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

خاتمیت از دیدگاه عقل و قرآن

  • 150,000ریال

برچسب ها: آیت الله جعفر سبحانی, رضا استادی, فقه شیعه, حضرت محمد(ص), خاتمیت, امامت, کتاب های نایاب, کتاب خاتمیت از دیدگاه عقل و قرآن