کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
حکایتهای شهر عشق

حکایت های شهر عشق

نویسنده: سیدمجتبی موسوی زنجانرودی
ناشر: سعدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 171
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

از دیر زمان، ملتها با زبان حکایت، داستان، افسانه و جدیدا رمان، آشنا هستند و امروزه اینها با شکل ها و شگردهای مخصوصی در جوامع و محافل ادبی برای خود جای باز کرده است. و هیچ ملتی، از این مسئله بی نصیب نیست.
پس از قرآن می توان کتابهای حکما و عرفا و بزرگان دین را مانند؛‌ مثنوی،‌گلستان،‌بوستان، گنجوی، جامی، عطار و دیگران نام برد. که هر کدام برای بیان اهداف و رساندن پیام های انسانی و اخلاقی و تربیتی خود با شگرد خاصی از داستان ها بهره برده اند.

از جمله این شخصیت ها که بیشتر در کتاب های خود از حکایتها و داستان ها بهره برده است و مطالب عرفانی و اخلاقی را در غالب حکایت بیان کرده است«شیخ عطار نیشابوری» است،‌که کرامتهای بسیاری را هم به ایشان نسبت داده اند. کتاب حاضر گلچینی از آثار این بزرگ مرد تاریخ است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حکایتهای شهر عشق

  • ناشر: سعدی
  • کد کتاب: 103279 - 105/2
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 122,000ریال

برچسب ها: سیدمجتبی موسوی زنجانرودی, عرفان اسلامی, داستان های عرفانی, حکایت های عرفانی, کتاب حکایتهای شهر عشق, حکایت های شهر عشق