کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
حمایل نام زن

حمایل نام زن

نویسنده: شادی صدر
ناشر: روزگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 192
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان حاضر بيانگر سرگذشت زني است به نام حمايل  كه دو برادر به نام‌هاي  حبيب  و  عباس  دل باخته او هستند ;اما طي حوادثي عباس  موفق به ازدواج با او مي‌گردد .با شروع جنگ تحميلي عراق عباس  در يكي از شهرهاي مرزي به شهادت مي‌رسد .پس از چند ماه حبيب  از حمايل  تقاضاي ازدواج مي‌كند .

...حمایل دگمه های روپوش سفیدش را بست . نشسته بود روی لبه تخت و بندکفش هایش باز بود . پاهایش به زمین نمی رسید .آن ها را تکان داد . مثل وقتی که دختر خانه بود و روی لبه ایوان می نشست .با موهای بافته . وقتی که می دانست هیچ نامحرمی در خانه نیست و هر کاری بخواهد می تواند بکند. سبک می شد مثل حالا .

حمایل او آنجا ایستاده بود. با لباس سفید بیمارستان.گفته بود: لباس سفید دیگری نداشتم. و سرخ شده بود.او هم جواب داده بود: عیب نداره. لباس منم لباس بیمارستانه.حالا حمایل او بود. قلبش وسعت می گرفت و از او بزرگ تر می شد.در آن اتاق، تنها قلب او بود که می تپید، به جای قلب همه.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حمایل نام زن

  • ناشر: روزگار
  • کد کتاب: 90463 - 67/2
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال

برچسب ها: شادی صدر, داستان های فارسی, داستان های اجتماعی, کتاب حمایل نام زن