دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

حماسه هامان و یاران

حماسه هامان و یاران

نویسنده: فرخ سرآمد
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 412
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

«حماسه هامان» ماجرای جذاب و فرح انگیز نجیب زاده بی پدر مادر«هامان» جوانمرد مال باخته و آتشین مزاج است که به راهنمائی پیر دماوند، که گرچه پیر مراد نیست اما پای نرم و سفیدش از لطافت به خامه می ماند، نزد پیر کاروانسرای«گربه تک گوش» می رود، پیری که رسما مراد می داده و مراد هامان را هم در جا داده با حواس پرتی، باری، هامان به راهنمائی پیران فرزانه قدم در راه کسب ثروت و قدرت دیگر ملزومات نیک بختی می گذارد.راهی پر نشیب و فراز و پرخطر که پیمودنش بی یاری یاران البته ممکن نیست.

یارانی چون«ژیغیل سر طلا» که از دیار نیمقدان است و چون بر اسب نمی تواند نشست بر سگ می نشیند، و«نسیم عیار» که عیاری می شود گفت شبهه بازنشسته است، و درویش«نیک قدم» و نیز«واغناک» نیک مرد«ارمن» که...خلاصه داستانیست که باید خواند و در نشاط آمد و اگر غمی هست فراموش کرد و خندید و شاد زیست.ضمنا اين سگي هم كه اين پايين شمشير مسروقه در دهان گرفته دارد مي‌برد، همان‹‹توله تفليسي›› دزد بي همه چيز است كه شنگان و شبروان ‹‹تفليس›› به سرش سوگند مي‌خورند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات