كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
حقیقت مجازی، دنیای وارونه

حقیقت مجازی، دنیای وارونه

نویسنده: سعید مسافرحقیقی
ناشر: شهر خورشید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 110
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

حمید، مردی که پای بند خانواده خود است و با عشق با همسر و دو دخترش زندگی می کند، گرفتار خیانت می شود.خیانتی که از طریق فضای مجازی اینترنت آغاز می شود و رفته رفته شکل و رنگ جدی تری به خود می گیرد.این ماجرا زندگی او را دگرگون می کند و حتی دو دخترش که تمام زندگی وی در وجود آن ها خلاصه می شود را از او می گیرند.

"حقیقت مجازی؛ دنیای وارونه" دست نوشته های مردی است که می کوشد با گفتن سرنوشت خود از یک سو به همه بفهماند که در کشورش، آلمان تا چه حد حقوق او زیر پا گذاشته شده و از دیگر سو دیگران را از خطر حقیقت های مجازی آگاه کند.داستان، داستان مردی است که قربانی خیانت شده است؛ مردی که از تنگ نظری ها و کج فهمی های اطرافیان اش در رنج است، مردی که قوانین بی منطق و مجریان بی رحم اش مانع دیدار او و فرزندان اش شده اند.داستان، داستان مردی است که قامت راست کرده تا یک تنه در برابر این بی عدالتی ها بایستد و صدای اش را به همگان برساند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حقیقت مجازی، دنیای وارونه

  • کد کتاب: 110647 - 91/4
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: سعید مسافرحقیقی, داستان های فارسی, داستان های مهاجرت, کتاب حقیقت مجازی، دنیای وارونه