كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
حقوق بین الملل ارتباطات

حقوق بین الملل ارتباطات

نویسنده: میثم آرایی درونکلا
ناشر: سروش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 316
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

در شکل گیری نظم نوین ارتباطات، حقوق دانان نیز نقش مهمی ایفا کرده اند و ارتباطات بین انسان ها را از منظر حقوقی در گستره داخلی و بین المللی مورد کند و کاو و ارزیابی قرار داده اند، ازاین رو با پیدایش عناوینی چون ارتباطات و اطلاعات، حقوق ارتباطات نیز پا به عرصه وجود نهاده است.

موضوعات مربوط به عناصر ارتباط (عنصر منتشره، عنصر دریافت کننده و عنصر ناظر) اصلی ترین موضوعات این اثر است که مؤلف سعی کرده است با توجه به جایگاه ارتباطات در حقوق بین الملل به آن بپردازد.

در این اثر اصول متعددی از جمله اصل حق ارتباط، اصل آزادی، اصل صلاحیت عناصر، اصل صحت و اعتبار و اصل اخلاق اطلاعاتی، که بنیان های اصلی حقوق بین الملل ارتباطات هستند مورد بررسی قرار گرفته است و سپس خصوصیات عناصر ارتباط، از آن جهت که بتوانند موضوع حقوق و تکالیف در عرصه جامعه بین المللی قرار گیرند، مورد شناسایی قرار گرفته است و با تکیه بر آن، شخصیت حقوقی عناصر و ابعاد این شخصیت تحلیل شده است.

ن بر اساس اسناد مربوطه، خصوصیات یک ارتباط بین المللی، از آن جهت که مشمول قواعد حقوق بین الملل ارتباطات باشد، مورد بحث قرار گرفته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حقوق بین الملل ارتباطات

  • ناشر: سروش
  • کد کتاب: 4183
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: میثم آرایی درونکلا, حقوق بین الملل, ارتباطات, کتاب حقوق بین الملل ارتباطات