کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
حقایق اسلام

حقایق اسلام

نویسنده: ض. فرخی
ناشر: اقبال
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 340
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1322 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

این کتاب حقایق مسلمه و کاملیت آموزش اسلام را با سنجش آن نسبت به مذاهب دیگر بیان و روشن می سازد ...

..ایرانیان پس از صد سال که از فتح ایران به دست مسلمانان گذشت، نیروی نظامی عظیمی به وجود آوردند. دستگاه خلافت اموی در اثر اجحافات و انحرافات از تعلیمات اسلامی مورد بی علاقگی عموم مسلمانان - بجز اعرابی که روی تعصب عربی گام برمی داشتند - واقع شد. ایرانیان با قدرت و نیروی خود توانستند خلافت را از خاندان اموی به خاندان عباسی منتقل کنند.

قطعا در آن زمان اگر می خواستند حکومت مستقل سیاسی تشکیل دهند و یا آیین کهن خویش را تجدید کنند، برای آنان کاملا مقدور بود ولی در آن وقت نه به فکر تاسیس حکومت مستقل در برابر دستگاه خلافت افتادند و نه به فکر تجدید آیین کهن و دور افکندن آیین جدید. تا آن وقت تصور می کردند با تغییر خلافت از دودمانی به دودمان دیگر می توانند به آرزوی خود که زندگی در ظل یک حکومت دینی اسلامی در پرتو قرآن کریم بود نایل گردند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حقایق اسلام

  • ناشر: اقبال
  • کد کتاب: 93290 - 58/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ض. فرخی, تاریخ اسلام, ایران و اسلام, اسلام, معارف اسلامی, شیعه, کتاب حقایق اسلام