دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

حسرتی ، نگاهی و آهی ؛ مجموعه آلبوم عکس های صادق هدایت

حسرتی ، نگاهی و آهی

نویسنده: جهانگیر هدایت
ناشر: آبان - دید
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 172
اندازه کتاب: وزیری لب برگشته - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

تمام گلاسه

مجموعه آلبوم عکس های صادق هدایت

عکس ها و سرگذشتنامه صادق هدایت ،1281 - 1330

این آلبوم در برگیرنده عکس های صادق هدایت از پنج سالگی تا زمان فوت است.آلبوم به زبان های فارسی و انگلیسی است که به کوشش جهانگیر هدایت فراهم آمده است.

عشق ناكام، صادق هدايت در هر آموزشگاهي درس مي خواند اتاقي در نزديكي همان آموزشگاه برايش اجاره مي كردند كه در آن اتاق زندگي و رفت و آمدش به آموزشگاه سهل تر و كم هزينه تر باشد به همين مناسبت ابتدا در محله كاشان در خانه آقايي كه اتاق اضافه داشت يك اتاق براي او اجاره كرده بودند اين خانه در خيابان كارنو قرار داشت. اين خانه از آن آقايي بود كه با خانمش و دخترش در آن زندگي مي كردند. طبعا آشنايي و نوعي دوستي بين صادق هدايت و اين خانواده بوجود آمد كه نتيجه آن عشق صادق به دختر خانواده يعني ترز بود.

سرگذشت و زندگي صادق هدايت ، اگر نه بيش از آثارش، هم قدر آن خواندني و دانستني است. در مورد او چه مي‌توان گفت كه نگفته باشند؟‌ گفتني‌ها را بارها و بارها گفته‌اند ، سرگذشتش را مي‌دانيم ، آثارش را خوانده‌ايم ،‌ تنهائي‌اش را لمس كرده‌ايم و همواره مرگ را در كنار او ديده‌ايم‌ ، اما با همه اين‌ها هنوز ناگفته‌ ها بيش از گفته‌ هاست.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات