کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
حاملگی زیباست

حاملگی زیباست

نویسنده: شانتی گوش
مترجم: فاطمه سیگاری
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 415
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1378 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

تولد و مراقبت از فرشته زیبای کوچک

حاملگی دوره هیجان،لذت و کمی اضطراب و حتی ترس است به خصوص اولین حاملگی.فرزندتان موجودی شگفت انگیز از خلقت شما است و می آموزید که کودک در بدن شما چگونه رشد می کند و تکامل می یابد.

شما باید قبل از شروع بارداری از وضعیت مناسب سلامتی خود مطمین شوید،اکثر خانم ها این دوره را بدون مشکل سپری می نمایند،اما بعضی این طور نیستند،به کمک حمایت همسر و خانواده و مراقبت ها و توصیه های مناسب پزشکی می توان مسایل را به حداقل رساند.دانستن اینکه چه اتفاقی برای شما می افتد و باید چه چیزی را در طی بارداری و زایمان انتظار داشته باشید مهم است در نتیجه دچار ترس و اضطراب نخواهید شد،مراقبت کافی خواهید داشت و از بارداری خود لذت می برید.

اکثر زنان وقتی در چند هفته اول حاملگی تصویر سونوگرافی را می بینند و بعد از مدتی حرکات کودک را در رحم احساس می کنند متعجب می شوند،تولد او لحظه ای مهیج است اولین تماس پوستی با نوزاد لرزشی را مرتعش می سازد.بعد از مدتی وقتی کودک صداهایی ایجاد می کند،دست شما را می گیرد و به هر نوع شوخی پاسخ می دهد لذت شما حد و مرزی ندارد.

تعجب آور است که چگونه چیزهای ساده مانند چگونه نگاه داشتن کودک برای شیر خوردن از پستان ،آیا شیر پستان کافی است،آیا کودک نیاز به آروغ زدن دارد می توانند اشک شما را درآورند.اکثر دوستان و همسایگان در مورد همه این مسایل و نیز در مورد دادن غذاهای نیمه جامد،اضافه وزن کودک،اینکه آیا کودک باید در اتاق شما یا در اتاقی جدا بخوابد و . . .به شما نصیحت های متضادی می کنند...

فهرست 

فصل اول : دوران حاملگی 
فصل دوم : آمادگی برای نوزاد
فصل سوم : زایمان
فصل چهارم : فرزند شما
فصل پنجم : تغذیه کودک شما
فصل ششم : لباس ها و کفش های کودک
فصل هفتم : الگوی رشد
فصل هشتم : نظارت بر رشد کودک
فصل نهم : دندان در آوردن
فصل دهم : بازی و آموزش
فصل یازدهم : نیاز کودک به عشق و امنیت
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حاملگی زیباست

  • 189,000ریال
  • 120,000ریال

برچسب ها: شانتی گوش, فاطمه سیگاری, آبستنی, حاملگی, بارداری, پزشکی, تغذیه, سلامت, کتاب حاملگی زیباست