كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
حاصل روزهای ما ، متن کامل

حاصل روزهای ما

نویسنده: ایزابل آلنده
مترجم: نرگس میلانی
ناشر: باغ نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 456
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

کتاب دربرگیرنده خاطرات این نویسنده شیلیایی، زندگی او و خانواده بزرگش و نیز مسایلی است که دنیا با آن از سال 1992 تاکنون مواجه بوده است.شخصیت های اصلی ایزابل آلنده اغلب زنان مبارزه جویی هستند که ترحم جامعه را برنمی‌تابند. زنانی که هرگز با اشک و آه و رنج کنار نیامده اند و برای تثبیت خود و جایگاهشان در کارزار زندگی حضور داشته اند.

در این کتاب نویسنده دست خوانندگانش را می گیرد و با آنها از نبردهای خودش می گوید و آنها را با زندگی متلاطم قبیله خودش آشنا می کند. او در خلال قصه های درهم تنیده ای که مثل حلقه هایی مرتبط با یکدیگر، اساس روایی کتاب را تشکیل می دهند خواننده را چون دوستان نزدیکی که او را دربرگرفته اند با خود صمیمی می داند و از همین رو با آنها راز دل می گوید.

ایزابل آلنده، برادرزاده سالوادور آلنده، رهبر مردمی شیلی که در پرو به دنیا آمده و در شیلی بزرگ شده، از خود زندگی نیرو می گیرد تا با دردهای آن بجنگد و در همین کتاب رنج از دست دادن دختر جوانش تا شب های بیدارخوابی را با خوانندگانش به اشتراک می گذارد.

زندگی من اصلا کمبود ماجرا ندارد؛ من بیش از یک سیرک کامل سه میدانی مطلب برای نوشتن دارم، اما با وجود این همیشه با ترس و لرز به روز هفتم ماه ژانویه نزدیک می شوم.
دیشب نمی توانستم بخوابم.
طوفان، آرامش ما را به هم زده بود، باد در میان درختان بلوط می چرخید و پنجره های خانه را به لرزه درمی آورد، و این دیگر اوج رگبارهای طوفانی چندهفته اخیر به سبک کتاب مقدس بود.
برخی از محله ها درهمسایگی ما را سیل برده و ماموران آتش نشانی برای رویارویی با فاجعه ای این چنین بزرگ مجهز نبودند و همسایه ها، در حالی که آب تا کمرشان بالا آمده بود، با مکافات در خیابان ها شلپ شلوپ می رفتند تا هرچه را می توانند از میان سیلاب نجات دهند.

«همه روزهای ما» ادامه کتاب «پائولا» است که آن نیز کتاب خاطراتی بود که نویسنده آن را در حالی برای دخترش نوشت که او در کما به سر می‌برد. این کتاب نیز چون کتاب پیشین آلنده به شیوه محبوب نامه‌نگاری نوشته شده است؛ نامه‌ای که نویسنده آن را برای دخترش می نویسد و در آن همه وقایع این سال هایی را که از مرگ دخترش می گذرد بازگو می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

حاصل روزهای ما ، متن کامل

  • ناشر: باغ نو
  • کد کتاب: 103127 - 28/2
  • موجودی: در انبار
  • 600,000ریال
  • 540,000ریال

برچسب ها: ایزابل آلنده, نرگس میلانی, داستان های شیلیایی, داستان های آمریکای جنوبی, کتاب حاصل روزهای ما