کتاب جودی دکتر می‌شود! فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب کودک و نوجوان انتشارات افق

جودی دکتر می‌شود!

نویسنده: مگان مک دونالد
مترجم: محبوبه نجف خانی
ناشر: افق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 168
اندازه کتاب: خشتی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 20

 

مروری بر کتاب

جودی دم‌دمی همیشه به درس علوم علاقه‌ی زیادی داشته است. او تصمیم گرفته که در آینده دکتر شود. یک روز معلم از بچه‌ها می‌خواهد که هرکس درباره‌ی بخشی از بدن انسان تحقیق کند.

بچه‌ها برای آشنایی با قسمت‌های مختلف بدن انسان، انواع شکسته‌بندی و باندپیچی اعضای مختلف به اورژانس می‌روند. جودی تصمیم می‌گیرد تحقیق خویش را با یک عمل جراحی شروع کند.

او می‌خواهد شکم قورباغه‌ی برادرش را باز کند تا دل و روده‌اش را ببیند و دوباره آن را بخیه بزند! جودی و برادرش بر سر این موضوع با یک‌دیگر درگیر می‌شوند و برنده‌ی نهایی برادر اوست که "قورقوری" را از عمل جراحی نجات می‌دهد.

بنابراین جودی تصمیم می‌گیرد یک چیز خارق‌العاده‌ی دیگر برای عرضه در کلاس علوم پیدا کند. یک روز جودی با خستگی و بی‌حالی شدید بیدار می‌شود. او به سختی بیمار شده و طبق دستور پزشک باید چندروزی را در خانه بماند و استراحت کند. روزهای تعطیل جودی خیلی به کندی می‌گذرند و او بی‌قرار است.

یک روز تمام دوست‌های جودی بعد از مدرسه به دیدنش می‌آیند و هریک بهترین چیزی را که داشته به عنوان هدیه برای او می‌آورد تا سرگرم شده و زودتر خوب شود. جودی خوشحال می‌شود و برای خود نسخه‌های مختلفی می‌نویسد تا سریع‌تر خوب شود.

نسخه‌هایی مثل: هودینی را بغل کن، ماهی را نگاه کن، خوکچه را نوازش کن. اگر این‌ها فایده‌ای نداشتن با سه دوستت تفریح کن و صبح به من تلفن بزن!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جودی دکتر می‌شود!

  • ناشر: افق
  • کد کتاب: 31127
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 125,000ریال

برچسب ها: مگان مک دونالد, محبوبه نجف خانی, داستان های تخیلی, داستان های نوجوان, کتاب جودی دکتر می‌شود!