کیفیت کتاب
 
کتاب جهان هولوگرافیک فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب فرا روانشناسی انتشارات هرمس

جهان هولوگرافیک

نویسنده: مایکل تالبوت
مترجم: داریوش مهرجویی
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 446
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 57

 

مروری بر کتاب 

نظریه ای برای توضیح توانایی های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم

جهان ما و هر آنچه در آن است، از نظر قطره های باران و دانه های برف و درختان کاج تا شهاب ها و ذرات الکترون ها و کوانتوم ها، همه تنها تصاویر شبح گونه ای هستند از واقعیتی دور از دسترس که خارج از زمان و مکان بر ما فراتابیده می شود.

نظریه هوموگرافیک بودن جهان نه تنها واقعیت های ملموس زندگی ما را دربر می گیرد، بلکه می تواند پدیده های حیرت آوری همچون تله پاتی، نیروهای فراطبیعی انسان، وحدت کیهانی، درمان های معجزه آسا و... را توضیح دهد.

با خواندن جهان هولوگرافیک، با جهانی روبرو می شویم که هر ذره آن ویژگی های کل آن را در خود دارد و خواننده ایرانی بسیاری از مفاهیم متافیزیکی را که ریشه در فلسفه و عرفان شرق دارد در قالب زبانی روشن و امروزی باز می شناسد.

... جهان هولوگرافیک آن جهانی است که هر قطعه کوچک و هر ذره آن قطعه، تمام ویژگیها و اطلاعات کل را در بر دارد، یعنی تمامی محتوای کل در هر جز نیز مستتر است. و این به‌واقع خصلت مغز ماست که ساختاری هولوگرافیک دارد، و خاطره و درد و تجربه و برخی چیزهای دیگر را نه تنها در مغز که در هر ذره کوچک آن نیز نگهداری می‌کند. و نیز همین خصلت کلی این جهان ماست که جهانی هولوگرافیک است.

... خاصیت دیگر کتاب این است که شاید تلنگر ناچیزی باشد به کسانی که موج مدرنیته دل و ایمانشان را شبهه‌دار کرده و غبار شک بر آن نشانده است، و نیز آنهایی که از سخنان متافیزیکی بی‌محتوا خسته شده‌اند و هنوز برای عقل و منطق انسانی احترام قائل‌اند. تلنگری ناچیز برای رسیدن به آگاهی‌ای هرچند محدود.

فهرست

• نگاهی تازه و استثنایی به واقعیت
• ذهن و جسم
• فضا و زمان
• جهان هولوگرافیک

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جهان هولوگرافیک

  • ناشر: هرمس
  • کد کتاب: 74611
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: مایکل تالبوت, داریوش مهرجویی, متافیزیک, فراروانشناسی, فلسفه علمی, عرفان غرب, روانشناسی تفکر, تفکر نوین, فلسفه آفرینش, تله پالتی, فرادرمانی, متافیزیک, کتاب جهان هولوگرافیک