كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
جهان در 2050

جهان در 2050

نویسنده: لارنس اسمیت
مترجم: منصور امیدی - ناصر زرین پنجه
ناشر: مهر ویستا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 552
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

سیاره ما:
پیش بینی وضع هوا در سال 2050 توسط یک طلوع یک ستاره در علوم زمینی، استادانه برش لبه تحقیقات را به چهار سطح: جمعیتی نیروهاى گرایشات، منابع طبیعی، تقاضا تغییر آب و هوا، و جهانى شدن است.

جهان در 2050 آمیزه ضمن درس گرفتن از جغرافیا و تاریخ را با دولت های هنر مدل تحلیلی و پیش بینی های داده ها و همه چیز را از آب و هوا و منابع پویایی سهام تقسیم اراضی به سن و رشد اقتصادی تالیف. اما اسمیت ارائه می دهد بیشتر از یک مجموعه از آمار و مطالعات خود را صرف ـ پانزده ماه سفر به قطب شمال چرخ، جمع آوری داستانها و بینش - که در سراسر کتاب.

این برخوردی است مانند jared الماس را در تفنگ، میکروب و فولاد و فرو ریختن، یک کار تحقیق geoscientific ثروتمند در تقدیر از تنوع انسان. با حیرت انگیز پر عکس اصلی، نقشه ها، میزها و عبرت است، این آمرانه ترین، متعادل، اشتراک و موید این واقعیت موجود جهان از چالش ها و فرصتهای موجود برای ما خواهد شد که بچه هاى ما.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جهان در 2050

  • 750,000ریال
  • 630,000ریال

برچسب ها: لارنس اسمیت, منصور امیدی, ناصر زرین پنجه, محیط زیست, زمین شناسی, کتاب جهان در ۲۰۵۰