كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
جهان اسطوره شناسی 4

جهان اسطوره شناسی 4

نویسنده: ژرژ دو میزیل و دیگران
مترجم: جلال ستاری
ناشر: نشر مرکز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1379 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

آثاری از ژرژ دومزیل، روژه کایوا، ژرژ گودورف، ماسائو یاماگوشی، جیمز دارمستتر

چهارمین کتاب از مجموعه« جهان اسطوره شناسی» مانند دیگر مجلد های این مجموعه در بر گیرنده مباحثی عمده و اساسی در اسطوره شناسی از دیدگاه های مختلف و اسطوره شناسی تطبیقی است که از میان آثار اسطوره شناسان بزرگ دوران برگزیده و ترجمه شده اند.

دانش اسطوره شناسی تا کنون در شناخت ریشه های کهن و قوی بنیاد فرهنگ جوامع بشری،آشنایی با عناصر فنا ناپذیر این فرهنگ، و توصیف در خت برومندی که قصه و افسانه و حتی حماسه از دل آن روییده و بالیده اند سهم به سزایی داشته است و مجموعه جهان اسطوره شناسی کوشیده است گلچینی از مهمترین اثار در این زمینه را در دسترس فارسی زبانان بگذارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جهان اسطوره شناسی 4

  • ناشر: نشر مرکز
  • کد کتاب: 103480 - 37/6
  • موجودی: در انبار
  • 235,000ریال
  • 190,000ریال

برچسب ها: ژرژ دومزیل, روژه کایوا, ژرژ گودورف, ماسائو یاماگوشی, جیمز دارمستتر, جلال ستاری, اساطیر, اسطوره ها, فولکلور, اساطیر جهان, تاریخ اجتماعی, کتاب جهان اسطوره شناسی