كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
جنگ روانی مدرن

جنگ روانی مدرن

نویسنده: عبدالله رفیعی
ناشر: امیر محمد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 80
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مولف کتاب مذکور، سرهنگ زرهی ستاد و جانباز جنگ تحمیلی از افسران نیروی زمینی ارتش ایران بوده که به همراه دیگر نیروهای رزمنده درگیر در جنگ، در طول هشت سال دفاع جانانه از کشور، در جبهه ها حضور داشته و تجربه های عملیاتی خود را به صورت موجز و مجمل عرضه کرده و به شکل مختصر به نقش رسانه های داخل کشور و رسانه های برون مرزی در عملیات جنگ روانی مدرن پرداخته است.

سرهنگ عبدالله رفیعی معتقد است، در کنار انواع جنگ ها، یک نوع جنگ در ادبیات سیاسی و نظامی مطرح است که جنگ نرم یا جنگ روانی مدرن از آن یاد می شود و امروزه در همه جنگ ها در اولویت اول قرار می گیرد. تحلیلگران علوم اجتماعی، پژوهشگران جنگ نرم، دکترین نظامی، سیاستمداران فعال و... هر یک تعریفی از جنگ روانی، عملیات روانی و جنگ نرم مدرن دارند اما در ادبیات سیاسی و نظامی ایران تعریفی مشخص و تئوریک برای تمایز آنها از یکدیگر وجود ندارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جنگ روانی مدرن

  • ناشر: امیرمحمد
  • کد کتاب: 117171 - 103/2
  • موجودی: در انبار
  • 70,000ریال

برچسب ها: عبدالله رفیعی, روانشناسی اجتماعی, جامعه شناسی جنگ, جنگ نرم, جنگ رسانه ای, افکار عمومی, جنگ روانی, کتاب جنگ روانی مدرن