كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
جنگ دوست داشتنی ، خاطرات سعید تاجیک

جنگ دوست داشتنی

نویسنده: سعید تاجیک
ناشر: سوره مهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 568
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 6


مروری بر کتاب 

مصور

این کتاب کارنامه رزمی وفرهنگی نویسنده جوان و خوش ذوق آن است . جدول های این کارنامه را عنوان هایی پر کرده است که نشان از یک زندگی طبیعی در میدان های نبرد دارد.جنگ با خنده و شوخی مشکل کنار هم می نشیند، اما وقتی نشست هر دو زیباتر می شود....

سعید تاجیک در این کتاب لحظه‌هایی را در جنگ به تصویر می‌کشد که کمتر در دید دیگران به‌ویژه خبرنگاران داخلی و خارجی آمده است. وی در جنگ به خلق آدم هایی می‌پردازد که عینیت داشته و اکنون شبه اسطوره می‌نمایند، مردان بزرگ و مردان گمنام که همگی در آفرینش قصه‌های او نقش یکسان دارند. سعید تاجیک با این کتاب به دارایی معنوی جنگ ما که زلال هم هست افزوده است. اگر بخواهیم به مقاومت هشت ساله مان افتخار کنیم راهی جز تکریم و تکرار ادبیات اصیل جنگ نداریم.

...دو، سه ماهی از عملیات بدر می‌گذشت. در این مدت کارم نقاشی ساختمان بود. دلم برای منطقه تنگ شده بود. یک روز سر‌کار نرفتم و رفتم تا بچه‌ها را ببینم. یکی، دو نفرشان را دیدم. گفتند: خبری نیست. یک روز با موتور‌گازی پدرم رفتم سراغ سید‌ناصر. وقتی او را دیدم پرسیدم: از سیدمحمدرضا چه‌خبر؟ دلم برایش تنگ شده. گفت: توی پل‌چوبی مسئول صدور دفترچه برای پاسدار وظیفه‌هاست. گفتم عالی شد برای خدمت می‌روم پیش‌ او. یکی، دو روز بعد برای گرفتن دفترچه خدمت به پل چوبی رفتم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جنگ دوست داشتنی ، خاطرات سعید تاجیک

  • ناشر: سوره مهر
  • کد کتاب: 114496 - 108/5
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 199,000ریال

برچسب ها: سعید تاجیک, داستان های فارسی, ادبیات دفاع مقدس, جنگ ایران و عراق, خاطرات جنگ, کتاب جنگ دوست داشتنی