كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
جنگجوی صلح جو

جنگجوی صلح جو

نویسنده: دن میلمن
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: تیر - ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 336
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

کتابی که سرنوشت انسان‌های زیادی را تغییر داده است!

این کتاب، داستان واقعی دن میلمن ، قهرمان ژیمناست است . او پس از یافتن استادی که راهنما و مرشد او در دنیای ماورای طبیعی خواهد بود، از قلمروی جسم و روح نور، وتاریکی، خنده و گریه و بالاخره سحر و افسون فراتر خواهد رفت .... نام این استاد سقراط است.جنگجو و ساحری بسیار مقتدرکه مراحل آموزش دن را بر عهده می‌گیرد تا میزان آگاهی معنوی او را افزایش دهد این کتاب ، دنباله‌ای تحت عنوان سفر مقدس دارد که نویسنده‌ی کتاب را با یکسری وقایع دیگر مواجه می‌کند .

... کتابی بسیار غیر معمول و خارق‌العاده. کتابی بی اندازه جالب وسراپا فضیلت و خرد که از ماهیتی بی نهایت زیبا برخوردار است. این کتاب یقینا زندگی تمام کسانی را که صفحات آن را ورق می‌زنند تغییر خواهد داد و آنان را به سوی رستگاری و سعادت زمینی هدایت خواهد کرد.

این کتاب به راستی یک اثر هنری و بسیار حقیقی و زیبا است که کمک کرد به بسیاری از پرسش‌های درونیم که سال‌ها بود پاسخی برای‌آن‌ها نیافته بودم، جوابی روشن و واضح دریافت نماییم .این کتاب تاثیری عمیق در وجودم پدید آورد ! احساس می‌کردم که انگار شخصی سیلی سختی بر صورتم زده است!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جنگجوی صلح جو

  • ناشر: تیر
  • کد کتاب: 70085
  • موجودی: در انبار
  • 420,000ریال
  • 378,000ریال

برچسب ها: دن میلمن, فریده مهدوی دامغانی, عرفان سرخپوستی, عرفان غرب, داستان های عرفانی, کتاب جنگجوی صلح جو