منو
سبد خرید

جنگجوی صلح جو

جنگجوی صلح جو
-11 %
جنگجوی صلح جو
  • موجودی: موجود
  • مدل: 127667 - 102/3
  • وزن: 0.30kg
465,000 ریال
520,000 ریال

جنگجوی صلح جو

نویسنده: دن میلمن
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: تیر - ذهن آویز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 336
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

کتابی که سرنوشت انسان‌های زیادی را تغییر داده است!

این کتاب، داستان واقعی دن میلمن ، قهرمان ژیمناست است . او پس از یافتن استادی که راهنما و مرشد او در دنیای ماورای طبیعی خواهد بود، از قلمروی جسم و روح نور، وتاریکی، خنده و گریه و بالاخره سحر و افسون فراتر خواهد رفت .... نام این استاد سقراط است.جنگجو و ساحری بسیار مقتدرکه مراحل آموزش دن را بر عهده می‌گیرد تا میزان آگاهی معنوی او را افزایش دهد این کتاب ، دنباله‌ای تحت عنوان سفر مقدس دارد که نویسنده‌ی کتاب را با یکسری وقایع دیگر مواجه می‌کند .

... کتابی بسیار غیر معمول و خارق‌العاده. کتابی بی اندازه جالب وسراپا فضیلت و خرد که از ماهیتی بی نهایت زیبا برخوردار است. این کتاب یقینا زندگی تمام کسانی را که صفحات آن را ورق می‌زنند تغییر خواهد داد و آنان را به سوی رستگاری و سعادت زمینی هدایت خواهد کرد.

این کتاب به راستی یک اثر هنری و بسیار حقیقی و زیبا است که کمک کرد به بسیاری از پرسش‌های درونیم که سال‌ها بود پاسخی برای‌آن‌ها نیافته بودم، جوابی روشن و واضح دریافت نماییم .این کتاب تاثیری عمیق در وجودم پدید آورد ! احساس می‌کردم که انگار شخصی سیلی سختی بر صورتم زده است!

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات