منو
سبد خرید

جنس اول ؛ توانایی های زنان برای دگرگونی جهان

جنس اول ؛ توانایی های زنان برای دگرگونی جهان
-21 %
جنس اول ؛ توانایی های زنان برای دگرگونی جهان
  • موجودی: موجود
  • مدل: 152164 - 54/2
  • وزن: 0.60kg
1,030,000 ریال
1,300,000 ریال

جنس اول

نویسنده: هلن فیشر
مترجم : نغمه صفاریان پور
ناشر: نشر نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 428
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 3

 

مروری بر کتاب

توانایی های زنان برای دگرگونی جهان

 هلن فیشر در این کتاب اعلام می کند که «آینده متعلق به زنان است.» این نویسنده با نگاه به دوران پیش از تاریخ نشان می دهد که چگونه ساختار خاص ذهن زنانه، بانوان را قادر می سازد تا «تفکر شبکه ای» یا «تفکر سنتزی» داشته باشند که در مقایسه با ذهن خطی تر یا «تفکر مرحله ای» در مردان متفاوت است.

فیشر با خاطراتی جذاب و داستان هایی شگفت انگیز آشکار می کند که استعدادهای خاص زنان توانایی های کلامی برتر، حس های دقیق و غیره چگونه به موفقیت آن ها در جهان پزشکی، تعلیم و تربیت، ارتباطات، حقوق، فعالیت های بشردوستانه و سیاست کمک کرده است. تغییرات جامعه نیز، مزیتی به زنان داده است: استعدادهای منحصر به فرد بانوان در عصر مدرن، بسیار مورد نیاز است.

این مردم‌شناسِ سرشناس می‌گوید آینده متعلق به زنان است. او در این کتاب جنجال‌برانگیز این ادعای وسوسه‌انگیز را شرح می‌دهد. فیشر با استفاده از تحقیقات مبتکرانه نشان می‌دهد که چطور استعدادهای ذاتی زنان، در قرن بیست و یکم، دنیای امروزمان را تغییر می‌دهد و آنان را به رهبرانی مطلوب و شکل‌دهندگانی مؤثر در کسب‌وکار و اجتماع مبدل می‌کند.

فیشر نشان می‌دهد که چطور ساختار خاص ذهن زن، زنان را قادر می‌سازد تا شیوهٔ تفکر شبکه‌ای یا تفکر ترکیبی را در پیش گیرند، در حالی که شیوهٔ تفکر ذهن مردانه گام به گام و همراه با تمرکز کامل حواس و تفکیک‌سازی موضوعات است. این کتابِ روشنگر دیدگاه شما را نسبت به خود، خانواده، دنیای اطراف، و نیز هر مرد و هر زنی که ملاقات می‌کنید تغییر خواهد داد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات