منو
سبد خرید

جنایات بزرگ تاریخ

جنایات بزرگ تاریخ
-20 %
جنایات بزرگ تاریخ
  • موجودی: موجود
  • مدل: 152142 - 106/7
  • وزن: 0.30kg
240,000 ریال
300,000 ریال

جنایات بزرگ تاریخ

نویسنده : پیر بلمار , ژان‌فرانسوا نامیا
مترجم: منصور مدنی
ناشر: نوید شیراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 258
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

دوازده داستان های کوتاه واقعی جنایی و وقایع تاریخی

در این مجموعه 12 داستان کوتاه تاریخی به فارسی ترجمه شده که هر یک گویای بخشی از حوادث و وقایع تاریخی عمدتا در  قرون هجده و نوزده و اوایل قرن بیستم می باشد.

"پیر بلمار" و "ژان فرانسوا نامیا" در برخی از قسمت‌های کتاب از جنبه‌های مبهم و تاریک داستان‌ها نهایت استفاده را برده‌اند و با پرسش‌های تحریک‌کننده‌ای پیرامون چرایی اتفاق افتادن یا نیفتادن رویدادها و دیگر ابعاد تاریک ماجرا، تلاش کرده‌اند تا اثر را به خوانشی مهیج برای مخاطب تبدیل کنند که در این کار موفق نیز شده‌اند.

آنها حین تحقیق و بررسی بر روی این موارد و همچنین تلاش فراوانشان برای کشف حقیقت، موفق شدند در روشن شدن برخی موضوعات مبهم در قضایایی که اتفاق افتاد، کمک کننده باشند. آنها در پرونده‌ها و شرایط مختلف، راه‌های متفاوتی را طی کردند و سرانجام پس از ارزیابی موضوع اصلی داستان، بر نقطه ضعف‌ها و اشتباهات موجود در دادرسی‌‌ها و محاکمات دست به نهند و سوالاتی را که بدون جواب مانده بود یا پاسخ اشتباهی به آن داده شده بود، به طرز درستی پاسخگو باشند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات