كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
جمعه عصر

جمعه عصر

نویسنده: آزیتا بافکر
ناشر: بافکر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مجموعه نوشته های نوجوانان

این کتاب نوشته های نوجوانانی شانزده ساله تا هجده ساله است که طی یک سال در جمعه عصرها نوشته شد .
مدت زمان این جلسات سه ساعت بود . هر جلسه روی دو یا سه تم کار می شد . به این ترتیب که بعد ازمدت کوتاهی برای فکرکردن ( حداکثر پنج دقیقه ) ، نوشتن شروع می شد که برای آن هم حداکثر یک ربع تا بیست دقیقه وقت بود .

نوشته های این مجموعه را موضوعات بسیار متنوعی شکل داده است ، دیالوگ هایی که چند عبارت ظاهراً بی ربط باید حتماً در آنها به کار رفته باشد ، خبری در یک روزنامه که تبدیل به داستان می شود ، اتفاقی در شهر از سه دیدگاه ، متن هایی حاصل نگاه کردن به چند شی ء کنارهم و ...این بچه ها با دنیاهایشان ، با تنهایی هایشان ، با ترس ها و اضطراب هایشان و با کودکی و شگفت زدگی هایشان ، با پشتوانه اندک سواد فارسی و فرهنگی یشان ، چیزهایی نوشته اند که بعضی از آنها قابلیت ماندگاری یک اثر هنری را دارد و شاید بهتر باشد که آنها را تک تک در آینه هایی که دست گرفته اند دید .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جمعه عصر

  • ناشر: بافکر
  • کد کتاب: 73145 - 70/6
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 100,000ریال

برچسب ها: آزیتا بافکر, داستان های فارسی, داستان های کوتان فارسی, کتاب جمعه عصر