منو
سبد خرید

جری جوان

جری جوان
جری جوان
درحال حاضر موجود نمی باشد
جری جوان
جری جوان
جری جوان
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 85432 - 205/3
  • وزن: 0.40kg
  • UPC: 4.5
0 ریال

جری جوان

نویسنده: جین وبستر
مترجم: سوسن اردکانی
ناشر: آپادانا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1363 - دوره چاپ: 2 ~ 1

کیفیت : 


مروری بر کتاب 

جری جوان آمریکایی است که دست بر قضا از یکی از روستاهای مرزی ایتالیا سر در می آورد و با دختری به نام کنستانتین آشنا شده و برای نزدیک شدن وارد یک بازی میشود ...

جین وبستر سبکی ساده و روان داشت و دیدگاه‌های اجتماعی و سیاسی خود را در نوشته‌هایش مطرح می‌کرد. از خصوصیات سبک وی این است که مخاطبانش در محدوده سنی خاصی قرار نمی‌گیرند. از این دیدگاه شیوه نگارش جین وبستر بسیار شبیه مارک توین است. یکی از دلایل این تأثیرپذیری خویشاوندی مادر جین با مارک توین و علاقه‌مندی و مطالعه زیاد آثار وی در نوجوانی است.

وی نه فقط در کتاب‌های بابا لنگ‌دراز و دشمن عزیز بلکه در تمام داستان‌های خود پیام‌هایی سرشار از عطوفت و انسان‌دوستی به خواننده می‌دهد و پیام‌های او چون سخنی است که از دل برآمده، به لطافت بر دل می‌نشیند.

جری جوان خواننده را به یاد روزهای پرخاطره جوانی به سرزمین رویاهای خوش می‌برد. با این حال این کتاب هم مثل سایر آثار جین وبستر هم از طنزی ظریف و دل‌نشین و هم از پیام‌های پراحساس نویسنده غنا گرفته و مجال تاثیر بیش‌تری یافته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب جری جوان

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات