كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
جذب خواستگار ؛ برای دختران ایرانی

جذب خواستگار برای دختران ایرانی

نویسنده: نادر حاجی شمسائی
ناشر: نی نگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 146
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : در حد نومروری بر کتاب 

در زندگی انتخاب نقشی بسیار اساسی و مهم دارد به گونه ای که می تواند سرنوشت انسان را دگرگون کند و مسیر زندگی را تغییر دهد. پس ارزش این را دارد که بخواهیم برای انتخاب هایمان زمان بیشتری اختصاص دهیم و محتاط گونه و با دقت بالایی به انتخاهابمان فکر کنیم.

کتاب جذب خواستگار برای دختران ایرانی حاوی راهکارهای عملی است برای انتخاب بهتر و همچنین روش های جذب خواستگار برای دختران. با مطالعه این کتاب دختران می توانند با توجه به فرهنگ و سبک زندگی ایرانی خواستگاران بیشتری را به سمت خود متمایل کنند و از بین آن ها به شایسته ترین خواستگار جوابی مثبت دهند. همچنین این کتاب کمک خواهد کرد تا شما بتوانید به شناخت و درک واقعی تر نسبت به دیگران برسید و با آموزش جذب خواستگار و دست یافتن به ویژگی هایی خاص ، موانع جذب خاستگار را از سر راه بردارید و بهترین ها را به سمت خود جلب نمایید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جذب خواستگار ؛ برای دختران ایرانی

  • ناشر: نی نگار
  • کد کتاب: 73229 - 89/1
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: نادر حاجی شمسائی, روانشناسی دختران, ارتباط زن و مرد, ازدواج, زناشویی, خواستگاری, روانشناسی اجتماعی, کتاب جذب خواستگار ؛ برای دختران ایرانی