كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
جاناتان مرغ دریایی به انضمام فصل چهارم

جوناتان مرغ دریایی ؛ به انضمام فصل چهارم

نویسنده: ریچارد باخ
مترجم: هرمز ریاحی - فرشته مولوی
ناشر: شرکت سهامی کتابهای جیبی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 125
اندازه کتاب: پالتوئی - سال انتشار:  1397 - دوره چاپ: 16


مروری بر کتاب 

مصور

چندی پیش نویسنده کتاب، ریچارد باخ ( بنا به دلایلی که خود در سخن آخر  ِ ویرایش جدید کتاب به آن اشاره کرده است)، اقدام به انتشار فصل چهارم این کتاب می کند و به این ترتیب داستان جاناتان به نحو چشمگیری متحول میشود.

داستان مرغ دریایی ای که نمی خواهد مثل بقیه مرغان دریایی زندگی کند، می خواهد تندتر و بالاتر پرواز کند. اما همنوعانش تغییر را دوست ندارند و او را از جمع خود می رانند. اما به راستی، جاناتان تنها مانده است یا مرغانی که او را راندند؟ سرگذشت این مرغ دریایی بلند پرواز، نزدیک چهل سال است که میلیون ها نفر را محسور خود کرده است.جاناتان، مرغ دریایی ، کتابی است سرشار از امید. داستان پرواز و رهایی.

داستان چگونه پریدن و چگونه دل کندن ، داستان رها کردن و شکستن تمام عادات. یک داستان نمادین که میشود از آن اوج گرفتن را آموخت. اینکه هرگز نباید مایوس شد و دست از تلاش کشید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جاناتان مرغ دریایی به انضمام فصل چهارم

  • 175,000ریال
  • 155,000ریال
  • 10 یا بیشتر 31,000ریال

برچسب ها: ریچارد باخ, هرمز ریاحی, فرشته مولوی, داستان های فلسفی, داستان های امریکایی, کتاب جاناتان مرغ دریایی, جوناتان مرغ دریایی, کتاب جاناتان مرغ دریایی