كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
جاناتان مرغ دریایی به انضمام فصل چهارم

جاناتان لیوینگستون مرغ دریایی 

نویسنده: ریچارد باخ
مترجم: سمینه صالحی
عکس ها : راسل مانسن
ناشر: مانوش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 95
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

داستان جاناتان لیوینگستون مرغ دریایی پیش از این با سه فصل منتشر شده و در ایران نیز ترجمه های بسیاری از آن ارائه شده بود. چندی پیش نویسنده کتاب، ریچارد باخ ( بنا به دلایلی که خود در سخن آخر  ِ ویرایش جدید کتاب به آن اشاره کرده است)، اقدام به انتشار فصل چهارم این کتاب می کند و به این ترتیب داستان جاناتان به نحو چشمگیری متحول میشود.
در نسخه ی حاضر تلاش شد تا اجازه ای از نویسنده ی اثر جهت چاپ کتاب دریافت شود، که به نحوی ضمنی میسر شد. ریچارد باخ نامه ای را در پاسخ به درخواست مجوز انتشار کتاب، ارسال کرد که در بخش یادداشت مترجم قرار داده شده است.

این کتاب نغمه ای است برای روح و جان هایی که بس طولانی و خاموش با خویش زیسته اند. "جاناتان لیوینگستون مرغ دریایی" داستانی است برای کسانی که می دانند به جای فرسودن ردپای دیگران، جایی، راهی برتر برای زندگی وجود دارد؛ داستانی برای آن ها که آرزوی پرواز در سر دارند.
این حکایت کوچک، تلنگری است برای ما، که راهی که باید دنبال کنیم پیش از این، در درون مان مکتوب شده است. دیگران ممکن است نگاه مان کنند، اراده مان را تحسین کنند و یا به ما کینه ورزند، اما تنها آزادی ما عشق ورزیدن است و انتخاب این که هر روز آن طور که آرزو داریم زندگی کنیم.
 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

جاناتان مرغ دریایی به انضمام فصل چهارم

  • ناشر: مانوش
  • کد کتاب: 112578 - 35/3
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال

برچسب ها: ریچارد باخ, سمینه صالحی, راسل مانسن, داستان های عرفانی, داستان های فلسفی, داستان های امریکایی, کتاب جاناتان لیوینگستون مرغ دریایی ؛ به انضمام فصل چهارم, جاناتان مرغ دریایی, جاناتان مرغ دریایی به انضمام فصل چهارم