دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

تیر سیاه

تیر سیاه

نويسنده: رابرت لوئيس استيونسن
مترجم: فریده قره چه داغ
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 216
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1356 - دوره چاپ: 2 

کمیاب - کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

منظور از انتشار این مجموعه این است که عده ای آثار شیرین و سودمند در دسترس دانش آموزان و جوانان قرار گیرد. 
تا کنون کوشش شایسته ای در فراهم ساختن خواندنیهای سومند و خوش آیند برای این دسته از خوانندگان به کار نرفته و جوانانی که مشتاق خواندن و آموختن اند کتابهای مناسبی که هم وقت آنها را خوش کند و هم ذوق و اندیشه آنان را نیرو بخشد در دسترس خود نمی یابند.

با انتشار این رشته کتابها امید می رود گامی در راه این مقصود برداشته شود. کوشش خواهد شد تا در ضمن این مجموعه ، برگزیده حکایات و داستانهایی که در کشورهای غربی برای جوانان و نوجوانان و مناسب حال آنان نوشته شده و همچنین خلاصه بعضی از آثار ادبی مهم عالم به زبانی ساده و روشن چنانکه در خور خوانندگان جوان باشد انتشار بیابد.

امید است با انتشار این مجموعه گامی در راه این مقصود برداشته شود و داستانها و افسانه های کهن و نو که سرمشق دلیری و پرهیزگاری و عواطف انسانی است ، انتشار یابد و مورد استفاده دوستداران ادب و فرهنگ ملل جهان واقع گردد.
انگلستان در آتش جنگ داخلی می سوزد . در آشوب جنگ اشراف زاده ازمند و ستمکاری به ام سردانیل براکلی از نا امنی کشور سوء استفاده کرده و دست به تاراج و کشتار مردم می زند . 

گروهی مردم کینه خواه که از بیداد او به ستوه آمده اند در کوه و بیابان و جنگل با او به مبارزه بر می خیزند ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
برچسب ها: کتاب تیر سیاه

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات