كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تکنیک های بین المللی تای چی چوان

تکنیک های بین المللی تای چی چوان

نویسنده: شکوفه دیوانی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 366
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ : 1

 

مروری بر کتاب 

مصور

مباحث این کتاب در باب تاریخچه ووشو، آیین‌نامه اجرایی سبک تای چی چوان، ووشوی فدراسیون و ورزش‌های رزمی است که علاوه بر موارد فنی و تکنیکی، مطالبی از تای چی، چی کونگ و شناخت میادین مختلف انرژی و هاله‌ها، نیز ارتباط هاله‌ها و میادین انرژی با نقاط حیاتی بدن عرضه گردیده است.

گستردگی و اهمیت پدیده‌ی ورزش و تربیت بدنی و اثرات مفید آن، به ویژه در سطح جامعه ضرورت توجه بیش‌تر به آن را آشکار می‌سازد. در بسیاری از ورزش‌ها، نیرو یا سرعت جزء جدا نشدنی آن‌ها است و شرایطی چون بالا رفتن سن، بیماری‌ها، سرما و گرمای هوا و... عواملی هستند که برای انجام انواع ورزش‌ها مانع ایجاد می‌کنند.

تای‌چی‌چوان فرم ساده‌ی ورزش رزمی ووشو است که برای همه‌ی افراد در هر مقطع سنی، در هر آب و هوا و بدون نیاز به وسیله و مکان خاص قابل اجرا است و به دلیل حرکات آهسته به هنگام تمرین، از دیگر روش‌های رزمی متمایز گردیده است. در این ورزش به کلیه‌ی اندام‌های بدن از جمله قلب، ریه، کبد، طحال و کلیه و... توجه می‌شود.

در این راستا، در کتاب حاضر تکنیک‌های بین‌المللی تای‌چی‌چوان به همراه تمرینات چی‌کونگ، برای تقویت و سلامت روح و جسم بیان شده است. هم‌چنین به تاریچه‌ی ووشو، طبقه‌بندی حرکات ووشو، منشا و اصول حرکتی آن، تاچی‌چو‌آن در ایران و... اشاره شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تکنیک های بین المللی تای چی چوان

  • کد کتاب: 19216
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: شکوفه دیوانی, ورزش های رزمی, تای چی چوان, تای چی, کنگ فو, مرزش, کتاب تکنیک های بین المللی تای چی چوان