كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تکنولوژی مرمت معماری

تکنولوژی مرمت معماری

نویسنده: محمد منصور فلامکی
ناشر: فضا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 601
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

مصور

ساختار کتاب را پاسخ گوی این نیازهای عمومی بدانیم: شرح موضوع اصلی کتاب یعنی تکنولوژی مرمت معماری، با توجه به دیدگاه ها و مجموعه یافته های نظری و تجربی ای که در اختیار داریم؛ تکیه بر مصداق هایی که، در تکامل یکدیگر( ونیز برای عرضه داشتن طیف نسبتا گسترده ای از آن ها)،‌معمولا در مرمت معماری رخ کنند و به عنوان نکته هایی که می توان بر آن ها تکیه داشت به میان می آیند. نگاهی نظم یافته به سرفصل هایی که در مرمت معماری رخ می کنند و همانند رشته ای علمی نزد دانشگاه ها موضوع پژوهش و آموزش قرار می گیرند، تکیه بر مطالبی که بار ریاضی – فیزیک دارند و از راه دانش مکانیک به مقوله معماری و مرمت ساختارهای دگرگون شونده می آیند، مهم است.

در واقع آسیب های زاده از عوامل بیرونی و فرسایش پذیر از درون که در مقوله باززنده سازی بناها به میان می آیند شناخته شده، این جا به ابعادی دگر مطرح می گردند. و از این روی است که در پایان کتاب، به میدان آوردن دوباره برخی از سرفصل های اصلی تکنولوژی مرمت معماری - و پرداختن به سه تای آن ها از میان رده های متفاوت اقداماتی که در مرمت معماری،‌همه جا ، روی میز کارمرمتگران قرار می گیرند، جمع بندی و ارائه می شوند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تکنولوژی مرمت معماری

  • ناشر: فضا
  • کد کتاب: 108278 - 89/6
  • موجودی: در انبار
  • 650,000ریال
  • 495,000ریال

برچسب ها: محمد منصور فلامکی, معماری, طراحی, کتاب تکنولوژی مرمت معماری