کتاب تکنولوژی ساختمان ؛ دو جلد در یک مجلد فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب علمی،اطلاعات عمومی،محیط زیست،نجوم و ... انتشارات مترجم

تکنولوژی ساختمان 

نویسنده: ر. چادلی
مترجم: اردشیر اطیابی
ناشر: مترجم
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 580
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب 

مهندسان و معماران گاه پروژه های بزرگی خلق می کنند که ساخت آنها در نگاه نخست غیر ممکن و یا بسیار سخت به نظر می رسد، اما وقتی توان مهندسی، هنر و ایده معماری و کار فیزیکی کارگران و البته تکنولوژی و فناوری به همراه سرمایه در یکجا جمع شوند، بسیاری از نا ممکن ها ممکن می شوند.

در این کتاب موضوعهای جدیدتربه ویژه جنبه هایی از مقررات ساختمانی که به طراحی و ساخت ساختمانهای با استانداردهای بالاتر کارایی انرژی مربوط می شوند نیر مطرح شده است. مسئولیتهای طراح و مالک ساختمان در ارتباط با حقوق بشر نیزدر فصل جدیدی گنجانده شده است که به شرح تسهیلات لازم جهت راحتی استفاده افراد ناتوان از ساختمانهای غیر مسکونی می پردازد.در این کتاب عناصر اصلی روشهای اجرایی ساختمان ارائه می شود.

در این ویرایش این کتاب شکل اولیه‌ی ارائه‌ی مطالب به صورت متن جامع همراه با تصاویر بسیار حفظ شده است. همچنین در این ویرایش تغییرات انجام شده در «مقررات ساختمانی» به طور کامل گنجانده شده است. با این حال تا حد امکان بخش اعظم اثر اولیه به دلیل وجود مثالهایی از ساختمانهای موجود حفظ شده است. در مطالب اضافه شده، پیشرفتهای جدید و روشهای جاری مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

 این دو جلد کتاب مکمل یکدیگراند، زیرا بسیاری از مطالب مطرح شده در جلد اول در این کتاب با عمق بیشتری مورد بررسی قرار می‌گیرند. این دو کتاب برای تمامی دانشجویان مدیریت و تکنولوژی و برای کسب صلاحیتهای حرفه‌ای مرجع مهمی محسوب می‌شود. این کتاب را باید همراه با مقررات ساختمانی محلی جاری و استانداردهای ملی و در موارد ممکن همراه با تجربه‌ی مستقیم کارگاهی مطالعه کرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تکنولوژی ساختمان ؛ دو جلد در یک مجلد

  • ناشر: مترجم
  • کد کتاب: 92949- 74/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: ر. چادلی, اردشیر اطیابی, ساختمان سازی, مهندسی سازه, مهندسی عمران, کتاب تکنولوژی ساختمان