کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
تو مال منی

تو مال منی 

نویسنده: مری هیگینز کلارک
مترجم: کتایون شاد مهر
ناشر: لیوسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 442
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 5 

 

مروری بر کتاب 

مفقود شدن بی‌توضیح زنان: موضوعی جالب برای سوزان چندلر که روان درمانگر است و مجری یک برنامه رادیویی در نیویورک. وقتی او در رادیو مورد رجینا کلوزن را که هرگز از سفری دریایی بازنگشت مطرح می‌کند. 

شنوندگان تماس می‌گیرند. یکی از آنان با مردی در کشتی آشنا شده که عین همان انگشتری را که در وسایل رجینا پیدا کردند به او هدیه داده بود.
انگشتری که کلمات:
تو مال منی روی آن حک شده بود. نفر بعدی زنی جوان که پیشخدمت رستوران است. مردی را دیده بود که تعداد زیادی از این انگشترها را از پیشه‌وری که آنها را می‌ساخت خریده بود... سوزان نمی‌دانست با از سرگیری تحقیقی که بدون نتیجه باقی مانده بود، ساختاری کشنده و بیرحم به راه می‌اندازد.
چرا که قاتل با گوش دادن به برنامه او، سوزان را نیز در فهرست قربانیان بعدی‌اش قرار می‌دهد و... 
در این رمان ترسناک که هجدهمین کتاب بعد از شب روباه است مری هیگینز کلارک یک بار دیگر تسلط بی‌همتای خود را در ایجاد دلهره و هراس نشان می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تو مال منی

  • ناشر: لیوسا
  • کد کتاب: 44901 - 27/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: مری هیگینز کلارک, کتایون شاد مهر, داستان های پلیسی, داستان های امریکایی