دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

توی کثیف درون من

توی کثیف درون من

نویسنده: محسن حمید
مترجم: احمد آل احمد
ناشر: تداعی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 214
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

توی کثیف درون من، یک اثر خارق العاده ی دیگر از محسن حمید یکی از پرفروش ترین نویسندگان جهان و خالق اثرهای بنیادگرای ناراضی و فرار به غرب است که این بار داستانی با تخیلی شجاعانه درباره ی پسر فقیری که در جستجوی عشق و ثروت است به خوانندگان عرضه داشته. محسن حمید با دو رمان پیشین خود، نشان داد که یک قصه گوی فوق العاده خلاق است که انگشتان قلم او بر نبض جهان قرار دارد. توی کثیف درون من، نه تنها این پیشینه را تایید می کند بلکه از آن فراتر هم می رود.

داستانی خیره کننده و شورانگیز از مسیر زندگی پسری روستایی، فقیر و محروم که به یک سرمایه دار بزرگ تبدیل می شود. داستان قالب خود را از کتاب هایی رباییده است که تحت عنوان خودخوان های تجارت در سرتاسر آسیا توسط جوانانی خریداری می شوند که آرزوی ثروتمند شدن را در سر می پرورند. کتاب، وقایع زندگی قهرمانی بی نام در یک کلانشهر را دنبال می کند که شروع به شکل دادن امپراتوری خود بر پایه ی مایع ترین کالایی نموده است که هر روز هم نایاب تر می شود. آب. با این حال چیز دیگری در قلب اوست. دختری که ستاره ی بختش همچون او در حال بلند شدن و درخشیدن است و مسیر زندگی آنان، بارها به هم برخورد می کند. علاقه ای به قدمت یک زندگی که درخشیده و خاموش می شود و دوباره توسط نیروهای محافظ سرنوشتشان درخشیدن می گیرد.

توی کثیف درون من برشی کوبنده از زندگی در آشفتگی خردکننده ی عصر حاضر است. داستانی رمانتیک بدون اینکه خواننده را احساساتی کند؛ سیاسی بدون اینکه عقیده ای را دیکته کند و معنوی بدون اینکه مذهبی باشد. این کتاب نگاه را بر خشونت و امیدی که به تصویر می کشد، خیره ساخته و دو شخصیت فراموش نشدنی ایجاد می کند که درست در میان تغییرات شکننده، لحظاتی از صمیمیت متعالی می یابند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات