کتاب توطئه سازمان های جاسوسی در شرق قسطنطنیه فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیای جهان انتشارات فرزان روز

توطئه سازمان های جاسوسی در شرق قسطنطنیه

نویسنده: پتیر هاپکرک
مترجم: رضا کامشاد
ناشر: فرزان روز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 414
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

مصور

هاپرک عرصه شگفت آور جاسوسی در آسیای مرکزی را از آن خود ساخته است...سرگذشتی مسحور کننده. آلمانی ها و ترکها تحت لوای جهادی طراحی شده در برلین و به راه افتاده از قسطنطنیه،در سال 1914 میلادی شورش انقلابی خشونت آمیزی را علیه انگلیسی ها در هند و روس ها در آسیای مرکزی دامن زده اند.

این نوع جدید و شرارت بارتری از بازی یزرگ بود،با هدف غایی استیلا بر جهان.در این کتاب سرگذشتی واقعی با تفصیل قهرمانانه و برای نخستین بار،در لابه لای ماجراها و مصیبت های جاسوسان و سایر افراد دست اند کار نقل شده است. با در نظر گرفتن ادامه ناآرامی در این منطقه بی ثبات جایی که بازی بزرگ هرگز به طور واقعی خاتمه نیافته،این حکایت به نحو تهدید آمیزی باب روز است.

سرگذشتی نقل شده به بیان سلیس،با استفاده از ماخذ موثق و هنر داستان پردازی...که هیچ کتاب دیگر قبلا آن را نقل نکرده است. هاپکرک،با شور و شوق و ذکاوت فراوان اقدامات پشت پرده پادشاهان رقیب انگلیس برای برانداری امپراتوری بریتانیا در هند را بازآفرینی می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

توطئه سازمان های جاسوسی در شرق قسطنطنیه

  • ناشر: فرزان روز
  • کد کتاب: 87423 - 12/1
  • موجودی: در انبار
  • 300,000ریال
  • 265,000ریال

برچسب ها: پتیر هاپکرک, رضا کامشاد, جنگ جهانی اول, عثمانی, آلمان, انگلستان, جاسوسی, جامعه شناسی سیاسی, داستان های تاریخی, داستان های جاسوسی, کتاب توطئه سازمان های جاسوسی در شرق قسطنطنیه