كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تورهای خالی

تورهای خالی

نویسنده: محمدرضا پورجعفری
ناشر: ابتکار نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 99
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

یازده داستانی که در این مجموعه گردآمده‌اند هر یک بیانگر نشانه‌های دوری از "مرگ "هستند .برای نمونه، داستان کوتاه "تورهای خالی "روایتی است از فضای ساحلی شمال کشور و این که چگونه سه انسان در دریا غرق شده‌اند .جسد دو مهمان که بومی نیستند و یکی از آنها ظاهرا شخصیت برجسته‌ای است پیدا شده اما جست و جو برای یافتن جسد میزبان همچنان ادامه دارد ....

محمدرضا پورجعفری در نوکنده تالش به دنیا آمده است و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در تالش بندر انزلی و تهران به پایان رسانیده و از دانش سرای عالی در رشته زبان و ادبیات انگلیسی لیسانس گرفته است.در 1378 داستان بلند "ساعت گرگ و میش" او برنده جایزه منتقدان ادبی مطبوعات شده است.

از او کتاب های رد پای زمستان، دهم خرداد 52 و دیوارها و آنسوی دیوارها تاکنون به چاپ رسیده است. از ترجمه های او می توان روزگاری جنگی درگرفت از استن بک، ونگوگ از مازینی و تلاش برای کاهش کارکودکان از آصفه بکل را نام برد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تورهای خالی

  • 150,000ریال
  • 120,000ریال

برچسب ها: محمدرضا پورجعفری, داستان های کوتاه فارسی, کتاب تورهای خالی