كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
توان بی پایان ؛ رمز و راز موفقیت در زندگی

توان بی پایان ؛ رمز و راز موفقیت در زندگی

نویسنده: آنتونی رابینز
مترجم: محمدرضا آل یاسین
ناشر: هامون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 151
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 32

 

مروری بر کتاب

استعدادهای نهفته درون خود را کشف و شکوفا کنید
بهترین و آخرین پدیده ها و فنون تغییر و تحول را برای اصلاح رفتار خود به کار گیرید با آگاهی از چارچوب های ذهنی افراد، روش برانگیختن و به حرکت واداشتن آنان را بیاموزید.

با ارزیابی توانایی های خویش و انتخاب هدف های روشن، ذهن خود را برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی کنید؛ با شناخت ویژگی های قهرمانان، چنین ویژگی هایی را در خود بپرورانید...

آنتونی رابینز می‌خواهد چند اصل را در زمینه علم تغییر انسان با شما در میان گذارد و بر این باور است که این اصول زندگی شما را دگرگون خواهد کرد.برای هرکسی احتمالا پیش آمده است که در نخستین برخورد با کسی، تصور کرده که او را می‌شناسد و در نتیجه نوعی محبت و صمیمیت نسبت به او احساس کرده است.

این کتاب چگونگی ایجاد ارادی چنین احساسی را به هنگام نخستین برخورد با دیگران می‌آموزد و روش برانگیختن و به تحرک واداشتن دیگران را با دقتی حیرت‌انگیز نشان می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

توان بی پایان ؛ رمز و راز موفقیت در زندگی

  • ناشر: هامون
  • کد کتاب: 40018
  • موجودی: در انبار
  • 280,000ریال
  • 253,000ریال

برچسب ها: آنتونی رابینز, محمدرضا آل یاسین, اعتماد به نفس, روانشناسی موفقیت, موفقیت, عزت نفس, کتاب توان بی پایان ؛ رمز و راز موفقیت در زندگی