كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
تن تن در خرچنگ پنجه طلایی ؛ کمیک استریپ

خرچنگ پنجه طلایی

نویسنده: هرژه
مترجم: خسرو سمیعی
ناشر: ونوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 62
اندازه کتاب: رحلی سلفون - سال انتشار:  1358

کمیاب - کیفیت : عالی 

 

مروری بر کتاب 

تن تن  و سگش با یک گروه قاچاقچی و تبهکار به نام "سازمان خرچنگ پنجه طلایی "درگیر می‌شوند . آنها مواد مخدر را با کشتی و داخل قوطی‌هایی که بر روی آن تصویر خرچنگی با پنجه‌های طلایی کشیده شده، قاچاق می‌کنند و ظاهرا به نظر می‌رسد کنسرو خرچنگ است .تن تن پس از پشت سر گذاشتن حوادث خطرناک در کشتی، هواپیما، دریا، بیابان خشک و سوزان و شهری بندری، سرانجام موفق می‌شود اعضای این سازمان مخوف را شناسایی و محموله مواد مخدر آنها را کشف نماید .

تن‌تن شخصیتی خیالی و شخصیت اصلی داستان‌های تصویری ماجراهای تن‌تن و میلو است. او خبرنگاری زیرک و مکار و جوان بلژیکی است (همچنین وی خلبانی توانمند و جنگجوی متبحری نیز هست) که در یک سری ماجراهای جذاب و خطرناک قرار می‌گیرد.
وی قهرمان اصلی مجموعه داستان‌های تن‌تن است و از این روی اغلب موضوعی اتفاقی که اکثرا مربوط به کار خبرنگاری وی می‌شود وی را در سیر اتفاقاتی عجیب، توطئه‌های پی در پی و اکتشافات بزرگی قرار می‌دهند.تن‌تن دارای شخصیتی پاک و خوش طینت است و از این روی از دیگر شخصیتهای سری کتابهای تن‌تن شخصیتی ساده‌تر و جسورتر دارد.

آنچه که تن تن را از تمام قهرمان های کمیک استریپ دیگر متمایز می کند چیزی نیست جز بی نیازی او به نیرو های ماورالطبیعه ، ویژگی های بدنی یا ظاهری خاص. تن تن نه مانند هری پاتر عصای جادو در دست دارد ، نه مانند سوپر من زنان را شیفته ی خود می کند و نه همچون مرد عنکبوتی ، تار می تند. آنچه تن تن را ( با قدی متوسط و ظاهری ساده) در مواجهه با مشکلات پیروز می گرداند ، تکیه بر هوش ، ذکاوت ، کمک گرفتن از دوستان و طرفداری از حقیقت است. و تمام این ها ، راز محبوبیت تن تن نزد میلیون ها انسان و بالاخص کودکان محسوب می شود

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تن تن در خرچنگ پنجه طلایی ؛ کمیک استریپ

  • ناشر: ونوس
  • کد کتاب: 98523 - 115/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: هرژه, خسرو سمیعی, تن تن, کمیک استریپ, داستان های بلژیکی, داستان های نوجوان, داستان های تخیلی, داستان های مصور, کتاب تن تن در خرچنگ پنجه طلایی؛ کمیک استریپ