كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
تنهائی (ماری آن)

تنهائی (ماری آن)

نویسنده: دافنه دوموریه
مترجم: محمود فرخ پی
ناشر: زرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 446
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1364

 کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب


سالها بعد هنگامیکه او رفته بود و دیگر بخشی از زندگی آنها به حساب نمی آمد تنها چیزی که آنها از او یاد داشتند لبخند او بود در حالیکه سیمای او از نظر آنها محو شده بود ...«باب فارکهر»، ناپدری «ماری آن»، وقتی به خانه می آمد، همیشه بوی مرکب چاپخانه می داد. اولین خاطرة ماری آن از روزگار گذشته اش، همین بود. او به ناپدری اش بسیار علاقمند بود. ماری آن در سنی که بیش تر کودکان مشغول فراگیری مسائل مذهبی و حفظ کردن ضرب المثل ها بودند، در خصوص حملات دولت، حمله به سیاست خارجی دولت و یا توطئه علیه رهبران، مطالبی می خواند و اغلب اوقات با ناپدری اش و دوستان او بیرون می رفت و می دانست که آنها چه می کنند و دربارة چه چیزهایی حرف می زنند.

پدر او، آقای «تامپسون» اهل «ابردین» بود و جان خود را در دورة استقلال آمریکا از دست داده و در واقع وابسته به ارتش بود. رابطة ماری آن با ناپدری اش خیلی خوب بود تا این که ناپدری بیمار می شود و دکتر دستور می دهد که مدتی را در خانه استراحت کند. این باعث می شود که ماری آن به جای او برای کار به چاپخانه برود. بعد از آن اتفاقاتی در زندگی اش رخ می دهد که ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تنهائی (ماری آن)

  • ناشر: زرین
  • کد کتاب: 73298 - 33/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: دافنه دوموریه, محمود فرخ پی, داستان های انگلیسی, کتاب تنهائی (ماری آن)